Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Atšilę pavasario orai ir visuotinis akcijos „Darom“ šurmulys – puikus metas ne tik tvarkyti aplinką, bet ir puoselėti ją sodinant medžius. Su šia kilnia misija Lazdijų rajono savivaldybėje vykstant kasmetinei akcijai „Darom“ meras Artūras Margelis atvyko į Noragėlių seniūnijos Vosbūčių kaimą, kur kartu su šio kaimo gyventojais pasodino dovanų atvežtus ąžuolus.

Jungtinė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Investicijų, Architektūros ir aplinkosaugos, Ekonomikos skyrių, Lazdijų kultūros centro ir Lazdijų informacinio turizmo centro darbuotojų bei jaunųjų šaulių komanda „Darom 2018“ veiklas šiemet perkėlė į Kalniškės mišką. Jų tikslas – sutvarkyti šiame miške rengiamą edukacinį pažintinį taką.


Šį savaitgalį jau vienuoliktą kartą visoje Lietuvoje vyko visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Kasmet pavasarį vykstanti akcija pritraukia vis daugiau švarios ir tvarkingos gamtos entuziastų, tarp kurių – ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

Balandžio 21 dieną Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius tradiciškai rajono gyventojams organizavo renginį, skirtą paminėti jubiliejinių vestuvių sukaktims. Šį kartą artimieji į šventę lydėjo dešimt porų, kurios šiais metais švenčia savo vestuvių jubiliejus. Kaip ir savo vestuvių dieną į renginį Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje atvykusios poros tradiciškai  buvo sutiktos su duona ir druska.

Šį trečiadienį Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose vyko XX tarptautinis muzikos festivalis „Sugrįžimai“, kurį rengė Lietuvos muzikų rėmimo fondas. Šio fondo direktorės Liucijos Stulgienės kvietimu festivalyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, rajono savivaldybės kultūros įstaigų vadovai bei už kultūrą atsakingi savivaldybės administracijos darbuotojai.

 1 2 3 4 5  
.