Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Apdovanoti žiemos konkursų nugalėtojai
2019-01-10

Palydėjus gražiausias metų šventes, atsisveikinant su kalėdinėmis žaliaskarėmis, sausio 10 d. įvyko Kalėdinės aplinkos ir „Kalėdų puokštės“ konkursų apdovanojimai. Kalėdines kompozicijas iš pušų šakų, keramikos, siūlų, miško gėrybių, šieno, šiaudų, džiovintų gėlių ir dar daugybės įvairių dalykų beveik mėnesį buvo galima pamatyti Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pastato antro aukšto fojė.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistės Auksė Stirbienė ir Asta Zablackienė. Meras Artūras Margelis pasveikino visus dalyvavusius ir džiaugėsi, kad šie konkursai jau tradiciniai, net apie juos nepranešus, moksleiviai ir mokytojai laukia galimybės pasidalinti su visais savo sukurtomis kalėdinėmis kompozicijomis. Nugalėtojams buvo įteikti mero padėkos raštai ir atminimo dovanos.

Konkursą-parodą „Žiemos puokštė“ organizuoja Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius bei Lazdijų rajono savivaldybės technologijų mokytojų metodinis būrelis, o pagrindinis konkurso tikslas – lavinti meninį skonį ir saviraišką, suteikti galimybę pristatyti visuomenei sukurtas kompozicijas, puoselėjančias švenčių tradicijas, populiarinti gaminių iš įvairių medžiagų bei dekoratyvinių augalų funkcinį pritaikymą. Šiais metais 4-iose amžiaus grupėse dėl prizų varžėsi septyniolikos kompozicijų autoriai.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos grupėje I vietą laimėjo Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės grupės auklėtinė Ozarija Sorokaitė (mok. Astutė Stankevičienė), II vieta atiteko Lazdijų r. Šeštokų mokyklos Ikimokyklinės grupės mokiniams (mok. Lina Šimeliauskienė, Jolita Raginskienė).

1–4 klasių grupėje I vietą nugalėjo Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokyklos 3 klasės mokinės Goda Jotautytė ir Kornelija Smirnovaitė (mok. Audronė Bendaravičienė). II vieta atiteko Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ 2 klasės mokiniams Airidui Lideikiui ir Joriui Kasparavičiui (mok. Ramunė Gervelienė). III vieta skirta Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ 3 klasės mokiniams Gabijai Busilaitei ir Matui Burneikai (mok. Jolanta Jaruševičienė ir Žaneta Stankevičienė).

5–8 klasių grupėje nugalėtojais tapo Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokyklos 6 klasės mokinė Morta Žaliauskaitė (mok. Lina Žaliauskienė). II vieta atiteko Lazdijų r. Stebulių mokyklos 5-6 klasės mokinėms Vaivai Čiurlionytei ir Gabrielei Juškauskaitei (mok. Kristina Čiurlionienė). III vietą laimėjo Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokyklos 5 klasės mokinės Vytė Ardeškevičiūtė ir Airida Žiemelytė (mok. Eglė Smirnovienė) bei Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 7 klasės mokinės Ema Burinskaitė ir Gabrielė Vievesytė (mok. Alma Burbaitė).

Vyriausiųjų, 9–10 (I–IV g) klasių, grupėje nugalėjo Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos I g klasės mokinės Rima Černeckaitė ir Aistė Sadauskaitė (mok. Asta Černeckienė). II vieta atiteko Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos 9 klasės mokiniams Justinui Bakšai ir Eglei Stravinskaitei (mok. Lina Žaliauskienė). III vietą laimėjo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos II g klasės mokinė Milda Martinaitytė (mok. Rima Šmitienė).

Lazdijų rajono savivaldybės ir Lazdijų meno mokyklos organizuojamas Kalėdinės aplinkos kūrimo konkursas šiais metais jau penktasis. Jo tikslas – ugdyti kūrybingumą ir norą estetiškai, patraukliai bei šventiškai puošti aplinką, kurti šventinį įvaizdį, papuošti miestą Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms. Teikti paraiškas ir dalyvauti galėjo: valstybinės ir savivaldybės įstaigos ir įmonės, individualių ir daugiabučių namų gyventojai, verslo įmonės, švietimo ir ugdymo įstaigos. Meras Artūras Margelis pasveikino ir apdovanojo šiuos nugalėtojus: Lazdijų r. Kučiūnų mokyklą, Lazdijų r. Šeštokų mokyklą, UAB „Gojus“ ir Stebulių kaimo gyventojų Mantą Jančiuką.

Į renginį susirinkusius konkursų dalyvius bei svečius džiugino Lazdijų meno mokyklos auklėtinės: Gabija Pilkionytė (mok. Rima Vekterienė), Gustė Piličiauskaitė (mok. Violeta Česnulytė), Irūna Valukonytė (mok. Vilma Grigaitienė), smuikininkių ansamblis (mok. Diana Klemkaitė).

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis