Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajone, Šeštokuose, vyko susitikimas su majoru Petru Romaška bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Priimančios šalies paramos skyriaus vedėja Asta Černiauskiene ir patarėja Daiva Rimgailaite. Susitikimo metu aptartos kitąmet, gegužės 17-19 dienomis, Lazdijų rajone vyksiančios karinės pratybos, į kurias turėtų atvykti apie 700 NATO karių. Susitikimo metu buvo kalbėta apie atvykstančių nakvynės vietas, karinės technikos judėjimo maršrutą, apžiūrėtos apylinkės, įvertintos galimybės.

Nors paraiškų pateikimo terminai į rugpjūčio 31-ąją Vilkaviškyje prasidėsiantį istorinių automobilių ir motociklų ralį dar nesibaigė, dalyvauti jame jau pareiškė norą daugiau nei trys dešimtys ekipažų.

Šilutės rajono savivaldybės meras maloniai kviečia Lazdijų rajono savivaldybės bendruomenes dalyvauti tarptautiniame vienuoliktajame Žuvienės virimo čempionate, kuris vyks Šilutės seno turgaus aikštėje, Klaipėdos ir Turgaus gatvių sankryžoje (Klaipėdos g. 1 – Turgaus g. 5), 2019 m. rugsėjo 7 d. nuo 12.00 val.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
.