Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 Šiandien Vyriausybės posėdyje priimti griežti nutarimai dėl asmenų judėjimo apribojimo Velykų švenčių dienomis. Premjeras Saulius Skvernelis informavo, kad piliečių judėjimas šalies viduje įvedamas  nuo balandžio 10 dienos, 20 valandos iki balandžio 13 dienos,  20 valandos.

Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymu, Vyriausybė šiandien pratęsė karantiną dar dviem savaitėms.

Įsibėgėjant formaliajam ir neformaliajam moksleivių mokymui nuotoliniu būdu, buvo gauta Švietimo, mokslo ir sporto ministro dr. Algirdo Monkevičiaus padėka savivaldybės vadovams ir jų komandos nariams už gebėjimą susitelkti ir pasiruošti mokymui nuotolinio ugdymo forma. Savivaldybės merė Ausma Miškinienė džiaugiasi įvertinimu, tačiau yra įsitikinusi, kad nuotolinio mokymo įgyvendinimas nėra vien rajono vadovų ar mokyklų vadovų nuopelnas ir didžiausią AČIŪ taria mokytojams, mokiniams ir tėvams.

Šiandien gauta informacija, kad VšĮ „Lazdijų ligoninė“ dirbusiam gydytojui, kurio pagrindinė darbo vieta Marijampolėje, buvo diagnozuotas COVID-19 virusas. Koronaviruso testas medikui buvo atliktas Marijampolėje, po viruso protrūkio jo darbovietėje. Paskutinį kartą minėtas medikas Lazdijų ligoninėje dirbo balandžio 5 dieną Priėmimo - Skubios pagalbos ir Chirurginio profilio skyriuje su operacine ir intensyviąja terapija skyriuose. Ligoninės darbuotojai ir pacientai turėję kontaktą su koronavirusine infekcija užsikrėtusiu gydytoju jau identifikuoti. Pacientai bei personalas, kurie turėjo kontaktą su gydytoju informuojami, jie turės privalomai izoliuotis, jiems bus atliekamas tyrimas dėl koronavirusinės infekcijos patvirtinimo arba paneigimo.Svarbi žinia! Rajono maisto prekių parduotuvėse jau parduodamos ir apsaugos priemonės – medicininės kaukės. Informuojame, kad kiekvienam asmeniui nustatytą jų kiekį galite įsigyti parduotuvėse:  IĮ Jurkeda parduotuvėse  „Aibė“ –  Lazdijuose, Veisiejuose ir Šeštokuose, UAB Pandora parduotuvėje „Ramunė“ Seirijuose,  IĮ  „Slenkstis“ parduotovėje  Šeštokuose, V. Varnelio parduotuvėje „Banga“ Kapčiamiestyje.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19  
.