Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Seniūnai kviečiami prisijungti prie LSSA
2018-11-14

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir administracijos direktorius Gintautas Salatka į pasitarimą sukvietė rajono seniūnijų seniūnus. Aptarti ne tik seniūnams aktualūs klausimai, bet ir galimybės prisijungus prie Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA). Pristatyti šios organizacijos veiklą atvyko asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas ir viceprezidentas Merkinės miestelio seniūnas Gintautas Tebėra.

Asociacijos grindžiama narių savarankiškumo, valdžios decentralizavimo, kolegialumo, teisėtumo, demokratiškumo, skaidrumo ir atsakomybės principais.

Asociacija, koordinuoja ir skatina bendradarbiavimą tarp Lietuvos seniūnijų, teikia seniūnams konsultacijas, juos atstovauja ir gina, stiprina vietos valdžios, verslo sektoriaus ir nevyriausybinių organizacijų savitarpio supratimą ir partnerystę, skatina aktyvų piliečių dalyvavimą vietos valdžios institucijoms priimant sprendimus, stiprina bendruomeninio judėjimo plėtrą.  Teisės aktų nustatyta tvarka teikia pasiūlymus ir dalyvauja rengiant bei svarstant įstatymų ir kitų teisės aktų projektus susijusius su seniūnijų, bendruomenių veikla, organizuoja seniūnų mokymą. Asociacija bendradarbiauja su organizacijomis, atstovaujančiomis kitų subjektų bendriems interesams. Šiuo metu asociacijos veikloje dalyvauja 443 seniūnai.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kvietė prisijungti prie asociacijos visų rajono seniūnijų seniūnus, kur bus suteiktos galimybės dalyvauti įvairių sričių mokymuose, su  Lietuvos  seniūnais dalinamasi gerąja darbo patirtimi, bus galimybė semtis naujų idėjų,  ir tobulinti darbo kokybę savo vadovaujamoje seniūnijoje.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis