Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
A. Miškinienė: „Regionuose esančios žemės ūkio krypties mokyklos svarbios ir reikalingos“
2019-07-11

Seime vakar vykusios spaudos konferencijos „Profesinių mokyklų tinklo optimizavimo reforma ar žemės ūkio likvidavimas?“ dalyviai diskutavo ne tik apie profesinių mokyklų likimą, bet ir apie jų teikiamą naudą bei pranašumą, lyginant su kitomis švietimo įstaigomis. Diskusijoje dalyvavusi Lazdijų rajono savivaldybės merė A. Miškinienė paprašyta tarti žodį pabrėžė, kad ši diskusija, kaip ir pačios žemės ūkio krypties mokyklos, yra labai svarbios.

 „Žemės ūkio krypties mokyklos tikrai svarbios ir reikalingos kaip mokslo šaltiniai, bendruomenių centrai, kurie gali ne tik ugdyti teoriškai, bet ir duoti praktinius gebėjimus žmonėms. Suprantu ir tai, kad vaikų skaičiui mažėjant mokykloms tenka konkuruoti tarpusavyje, tačiau, manau, kad rezultatas bus geras tik tada, kai kiekvieną regione esančią mokyklą vertinsime individualiai, pirmiausia ieškodami stiprybių“, - kalbėjo A. Miškinienė.

Lietuvos Respublikos Seimo narys T. Tomilinas apibendrindamas spaudos konferencijoje išsakytas mintis teigė, kad profesinės mokyklos turi galimybių gauti pajamų taip iš dalies padengdamos dalį išlaidų bei siūlė sprendimus dėl žemės ūkio paskirties mokyklų priimti ne ministerijose. „Sprendimai turėtų būti priimami kuo arčiau žmogaus“, - teigė T. Tomilinas.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis