Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Gegužės viduryje prasidėjęs aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ įgauna pagreitį ir kviečia visas Lazdijų rajono savivaldybės bendruomenes, organizacijas ir įstaigas prisijungti rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į įvairiausius prizus, keliones, ekskursijas.

Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės meras susitiko su buvusiu Savivaldybių kontrolierių asociacijos prezidentu, Marijampolės savivaldybės kontrolieriumi Juozu Vaičiuliu. Svečias, kurį atlydėjo Lazdijų rajono savivaldybės kontrolierius Arūnas Markūnas, įteikė merui padėką už vietos savivaldos stiprinimą, Europos vietos savivaldos chartijos ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos principų įgyvendinimą, kontrolės ir audito tarnybos nepriklausomumo užtikrinimą tikslinei ir tvariai valstybės viešųjų finansų panaudojimo politikai savivaldoje.

Birželio 21-oji Lazdijų rajono Šeštokų miestelio gyventojams – neeilinė diena. Aukščio žymėjimo priemonės  –  reperio – įrengimu simboliškai pažymėta vieno moderniausių šalyje pėsčiųjų viaduko per „Rail Baltica“ geležinkelį Šeštokuose statybos darbų pradžia. Europinės vėžės geležinkelis padalijo miestelį pusiau dar 2015 metais. Norėdami susisiekti su kitapus geležinkelio esančia miestelio dalimi Šeštokų gyvetojai pėsčiomis turi daryti 2 kilometrų lankstą iki artimiausių automobiliams skirtų geležinkelio pervažų.  

Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis savo darbo kabinete susitiko su Lazdijų sveikatingumo ir sporto klubo „Sakalas“ prezidentu Remigijumi Paulioniu, kuris atvyko merui padėkoti už finansinę paramą ir suteiktą galimybę dalyvauti šių metų birželio 10 dieną vykusiame WFF/NABBA Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate. Kaip padėką klubo prezidentas įteikė savivaldybės vadovui Europos kultūrizmo ir fitneso firminius marškinėlius, pagamintus būtent šiam čempionatui.

 1 2 3 4 5 6 7