Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Balandžio 25 d.  prasidėjusioje didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje „Resta“, antrąją dieną  vyko „Išmaniojo miesto“ renginys, kuriame  parodos dalyviams buvo pristatomos projekto teritorijos, studentų komandos ir jų idėjos. Tarp jų pristatyta ir projekte dalyvaujanti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija. Renginyje  dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Balandžio 25 d. Rudaminos ir Lazdijų kapinėse prasidėjo pirmasis skaitmenizavimo etapas. Prie Lazdijų kapinių su konkursą laimėjusios UAB „Hnit-Baltic“ įmonės atstovais susitiko Architektūros ir aplinkosaugos skyriaus vyr. specialistė Renata Muliuolienė ir Lazdijų miesto seniūnė Vaida Gazdziauskienė. Darbai pradėti į dangų paleidus droną, kuriuo buvo nufotografuotos viso kapinių ploto ir kiekvienos kapavietės nuotraukos. Tuomet sugeneruota nuotrauka keliaus pas įmonės specialistus ir toliau bus renkama informacija duomenų bazei.

Atšilę pavasario orai ir visuotinis akcijos „Darom“ šurmulys – puikus metas ne tik tvarkyti aplinką, bet ir puoselėti ją sodinant medžius. Su šia kilnia misija Lazdijų rajono savivaldybėje vykstant kasmetinei akcijai „Darom“ meras Artūras Margelis atvyko į Noragėlių seniūnijos Vosbūčių kaimą, kur kartu su šio kaimo gyventojais pasodino dovanų atvežtus ąžuolus.

Jungtinė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Investicijų, Architektūros ir aplinkosaugos, Ekonomikos skyrių, Lazdijų kultūros centro ir Lazdijų informacinio turizmo centro darbuotojų bei jaunųjų šaulių komanda „Darom 2018“ veiklas šiemet perkėlė į Kalniškės mišką. Jų tikslas – sutvarkyti šiame miške rengiamą edukacinį pažintinį taką.


Šį savaitgalį jau vienuoliktą kartą visoje Lietuvoje vyko visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Kasmet pavasarį vykstanti akcija pritraukia vis daugiau švarios ir tvarkingos gamtos entuziastų, tarp kurių – ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

 1 2 3 4 5