Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Jau įpusėjus rudeniui, kai aksominiais lapais pasipuošę medžiai, spalio 19 d. Šeštokų kultūros namuose vyko linksma ne tik rudens derliaus, bet ir muzikos bei amatų šventė. Kartu su gausiai susirinkusia Šeštokų seniūnijos bendruomene, šventėje dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, mero pavaduotojas Valdas Petras Mikelionis, Tarybos nariai, Šeštokų seniūnijos seniūnė Liana Audzevičienė, Šeštokų parapijos klebonas Eugenijus Naujalis.

Šeštadienį  Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija visus mokinius, mokytojus, darbuotojus ir žmones, kuriems rūpi ši mokykla,  sukvietė į 70-ies laidų susitikimą. Į renginį susitikti su mokyklos bendruomene atvyko ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.  Renginys ankstyvą rytą prasidėjo Šv. Mišiomis Seirijų M. Marijos Škaplierinės bažnyčioje, kurias aukojo  Kauno arkivyskupijos emeritas, šios mokyklos abiturientas, Sigitas Tamkevičius.   

Praėjusią savaitę Lazdijuose lankėsi kandidatas į kitąmet vykstančius Lietuvos Respublikos prezidento rinkimus Vygaudas Ušackas. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje jis susitiko su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu, administracijos direktoriumi Gintautu Salatka, jo pavaduotoju Jonu Stankevičiumi bei miesto žmonėmis.

Tradiciškai Lietuvoje rengiama „Maisto banko“ akcija, taip pat organizuojama ir Lazdijuose. Prie šios akcijos prisidėjo rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, administracijos direktorius Gintautas Salatka, jo pavaduotojas Jonas Stankevičius bei savivaldybės Tarybos nariai. Penktadienį jie apsilankė viename iš Lazdijuose esančių prekybos centrų ir paaukojo ilgai negendančių maisto produktų bei būtinų higienos prekių nepasiturintiems.

Lazdijų rajono savivaldybėje įgyvendinat projektą „Kaimo gyvenamųjų vietovių Lazdijų rajono savivaldybėje patrauklumo gerinimas“ yra rekonstruojamas vietinės reikšmės kelias, praeinantis per Šventežerio seniūnijos Barčių, Zebrėnų, Padusio kaimus, šalia vieno gražiausių Lazdijų krašto ežero Dusios. Šiuo metu vykdant darbus rekonstruojamas 1,330 km. ilgio kelio ruožas: tvarkomi kelio grioviai, nuovažos, įrengiamos pralaidos, 4 m. pločio asfaltbetonio danga, kelkraščiai, kelio ženklai. Likusią prastos būklės kelio atkarpą su žvyro danga palei Dusios ežerą planuojama pradėti rekonstruoti dar šiemet, o pilnai darbus užbaigti kitais metais.

 1 2 3 4 5 6 7 8