Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Gyventojus, kurie nori pakeisti savo namų asbestinę stogo dangą į aplinkai draugišką, Nacionalinė mokėjimo agentūra kviečia teikti paraiškas paramai gauti. Vienam paramos gavėjui galima paramos suma – iki 2000 Eur su PVM, kompensuojama iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų. Bendrai paramos gavėjams planuojama išskirstyti 3642082 Eur paramos.

Į Lazdijuose vykusį seminarą „Nualintų ir eroduojamų dirvožemių tvarumo palaikymas“ šiandien susirinko ūkininkai ne tik iš Lazdijų rajono, bet ir viso Alytaus regiono.

Tradicinėmis Užgavėnių dainomis, trankiais rateliais ir linksmais žaidimais, skambančiais Nepriklausomybės aikštėje, Lazdijų gyventojai vijo žiemą ir kvietė pavasarį. Kartu su gausiai susirinkusia miesto bendruomene, jaunimu, rateliuose sukosi ir rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, palinkėjusi visiems prisiminti senuosius lietuvių papročius – šią dieną linksmai švęsti, sočiai valgyti ir siausti iki panakčių.

Sekmadienį liaudiškos dainos skambėjo Būdvietyje surengtoje muzikos popietėje „Žiemos linksmybės“ ir Krosnoje vykusioje liaudiškoje vakaronėje „Padainuokim, kaimynai!“

Lazdijų miesto aikštėje stovintis Nepriklausomybės paminklas tituluojamas miesto vizitine kortele. Tačiau pastaraisiais metais šis reikšmingas objektas nebuvo tinkamai prižiūrimas, todėl atsirado apnašų, kurios buvo aiškiai matomos.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13