Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English


 Geroji žinia nuotoliniu būdu ugdymą vykdančioms mokykloms: šiandien po pietų savivaldybė parsivežė 260 planšetinių kompiuterių, kuriuos nupirko Švietimo, kultūros ir sporto ministerija. Iškart po Velykų jie bus išdalinti rajono mokykloms, pagal jų pateiktą poreikį. Mokyklos juos išdalins nuotoliniu būdu besimokantiems mokiniams. Po švenčių mokinius taip pat pasieks kita kompiuterinė įranga, kurią yra užsakiusi rajono savivaldybė. Ji skirta internetinio ryšio kokybei gerinti.  Kaip informavo savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, rajone atsiranda žmonių, kurie savo turimus puikios kokybės kompiuterius dovanoja mokiniams. Dėkojame jiems už paramą ir gerumą.

 

  • Vakar gauta informacija, kad VšĮ „Lazdijų ligoninė“ dirbusiam gydytojui, kurio pagrindinė darbo vieta Marijampolėje, buvo diagnozuotas COVID-19 virusas.
  • Operatyviai imtasi visų reikalingų veiksmų – ligoninės darbuotojai ir pacientai turėję kontaktą su koronavirusine infekcija užsikrėtusiu gydytoju identifikuoti, informuoti ir šiuo metu izoliuoti.
  • 9 asmenims, kurie turėjo kontaktą su COVID-19 sergančiu gydytoju jau atlikti ėminiai koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti. Rezultatai NEIGIAMI.
  • Iš viso Lazdijų ligoninėje jau atlikti 32 tyrimai dėl COVID-19. Visų tyrimų rezultatai NEIGIAMI.

 

Skaudžiausia šią dieną savivaldybės žinia – Lazdijų ligoninėje dirbusiam gydytojui diagnozuotas susirgimas dėl COVID – 19 . Pagrindinė mediko darbo vieta buvo Marijampolėje, kur jam ir buvo atliktas testas. Paskutinį kartą Lazdijų ligoninėje jis dirbo Priėmimo - Skubios pagalbos skyriuje ir  Chirurginio profilio skyriuje su operacine ir intensyviąja terapija balandžio 5 dieną. Ligoninės darbuotojai ir pacientai, turėję kontaktą su koronavirusine infekcija užsikrėtusiu gydytoju, jau identifikuoti. Jie informuoti, kad turės privalomai izoliuotis, jiems bus atliekamas tyrimas dėl koronavirusinės infekcijos patvirtinimo arba paneigimo.

 Šiandien Vyriausybės posėdyje priimti griežti nutarimai dėl asmenų judėjimo apribojimo Velykų švenčių dienomis. Premjeras Saulius Skvernelis informavo, kad piliečių judėjimas šalies viduje įvedamas  nuo balandžio 10 dienos, 20 valandos iki balandžio 13 dienos,  20 valandos.

Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymu, Vyriausybė šiandien pratęsė karantiną dar dviem savaitėms.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18