Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien gauta informacija, kad VšĮ „Lazdijų ligoninė“ dirbusiam gydytojui, kurio pagrindinė darbo vieta Marijampolėje, buvo diagnozuotas COVID-19 virusas. Koronaviruso testas medikui buvo atliktas Marijampolėje, po viruso protrūkio jo darbovietėje. Paskutinį kartą minėtas medikas Lazdijų ligoninėje dirbo balandžio 5 dieną Priėmimo - Skubios pagalbos ir Chirurginio profilio skyriuje su operacine ir intensyviąja terapija skyriuose. Ligoninės darbuotojai ir pacientai turėję kontaktą su koronavirusine infekcija užsikrėtusiu gydytoju jau identifikuoti. Pacientai bei personalas, kurie turėjo kontaktą su gydytoju informuojami, jie turės privalomai izoliuotis, jiems bus atliekamas tyrimas dėl koronavirusinės infekcijos patvirtinimo arba paneigimo.Svarbi žinia! Rajono maisto prekių parduotuvėse jau parduodamos ir apsaugos priemonės – medicininės kaukės. Informuojame, kad kiekvienam asmeniui nustatytą jų kiekį galite įsigyti parduotuvėse:  IĮ Jurkeda parduotuvėse  „Aibė“ –  Lazdijuose, Veisiejuose ir Šeštokuose, UAB Pandora parduotuvėje „Ramunė“ Seirijuose,  IĮ  „Slenkstis“ parduotovėje  Šeštokuose, V. Varnelio parduotuvėje „Banga“ Kapčiamiestyje.

Direktorės pareigos jai patikėtos po to, kai jas ėjusi  Aušra Dainauskienė laimėjo savivaldybės organizuotą atranką ir tapo Lazdijų savivaldybės PSPC direktore. Į biuro direktorės pareigas Simona Jasinskienė yra paskira savivaldybės merės Ausmos Miškinienės potvarkiu ir dirbs iki tol, kol teisės aktų nustatyta tvarka bus paskirtas naujas biuro vadovas.

Vakar Lazdijuose buvo atidaryta karščiavimo klinika. Ji įkurta VšĮ ,,Lazdijų savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras“ patalpose, kurių adresas Kauno g. 8, Lazdijai.

„Regitra“ atnaujino klientų aptarnavimą padaliniuose pagal išankstinę registraciją internetu.  Kol kas teikiama tik transporto priemonių registracijos paslauga. Lazdijuose šią savaitę „Regitra“  dirbs šiandien, antradienį, ir  ateinantį ketvirtadienį. Kitos savaitės Lazdijų ir kitų padalinių darbo laiko grafikas dar neskelbiamas, jį galėsite rasti įmonės interneto svetainėje. Taip pat primenama, kad transporto priemonę galima užregistruoti ir internetu, adresu Regitra.lt.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18