Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijuose lenktyninius žirgus treniruojantis profesionalas Linas Balčiūnas prie VšĮ „Lazdijų sporto centras“ komandos prisijungė dar kovo mėnesį. Tarptautinės žirginio sporto patirties įgijęs bei penketą metų karalienės Elžbietos II lenktyninius žirgus treniravęs L. Balčiūnas puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Apie jo gebėjimą iš silpno jauno žirgo užauginti čempioną žino ne tik Lietuviai, bet ir britai. Nuo šių metų kovo L. Balčiūno dienotvarkėje – septynių lenktyninių žirgų treniruotės Lazdijuose bei profesionali pagalba kuriant hipodromo sėkmės istoriją.

Lazdijų rajono savivaldybė pirmąjį vasaros mėnesį pasitinka naujais darbais – pradedami įgyvendinti trys Interreg V–A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projektai. Juos įgyvendinant jaunimas bus skatinamas pradėti, plėsti ir vystyti savo verslą, bus sukurtas naujas turizmo maršrutas, o jau esamus – papildys naujos ekspozicijos.

Viename svarbiausių Lazdijų objekte – hipodrome – permainos. Šiandien pasirašyta nuomos sutartis su ilgametes žirginio sporto tradicijas puoselėjančiu Lazdijų žirgininkų klubu, kuris minėtam objektui turi ambicingų planų.

Prasidėjus vasarai startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kviečia Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

Lazdijų rajono savivaldybės taryba pritarė trumpalaikių veiksmų planui, kuriame numatytos mokestinės lengvatos bei kompensacijos dėl COVID–19 pandemijos nukentėjusiam verslui, nevyriausybinėms organizacijoms bei gyventojams. Šį planą, išanalizavusi rajone karantino metu susidariusią situaciją, parengė savivaldybės merės A. Miškinienės potvarkiu sudaryta darbo grupė. Pagrindinis COVID-19 ligos sukeltų padarinių Lazdijų rajono savivaldybėje poveikio mažinimo trumpalaikių veiksmų plano tikslas – padėti įmonėms, bendruomenėms ir rajono gyventojams greičiau sugrįžti į įprastą ritmą.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16