Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Baigiamasis renginys minint rajone Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, kuri šiemet tapo visos savaitės renginių, skirtų šiai progai, ciklu, įvyko savivaldybės  didžiojoje posėdžių salėje, kur atidaryta Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ narių Arūnės Stacevičiūtės fotografijų paroda „Žvilgsnis į gamtą“ ir Laimutės Butanavičiūtės  rankdarbių paroda „Deimantinė svajonė“.   

Parodos atidarymas tapo nuoširdaus rajono savivaldybės vadovų, savivaldybės administracijos darbuotojų ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ narių – negalią turinčių vaikų ir jų tėvų bendravimo, patirčių dalijimosi, problemų aptarimo renginiu.

Jaukiais, nuoširdžiais ir įsimintinais  renginiais rajone paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena.

Prasidėjo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos renginių ciklas „Susitikimai“, kurių globėja – rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė. Pirmasis  jų įvyko Seirijų Antano Žmuidzinanavičiaus gimnazijoje. Susitikimas su negalią turinčiais sportininkais –  lengvaatlečiu Danu Sodaičiu ir aklųjų stalo tenisininke  Oksana Dobrovolskaja, jų pasakojimai apie negalią, kuri tapo jų stiprybe, apie beribius žmogaus gebėjimus siekiant užsibrėžto tikslo  nepaliko abejingų. „Esate stipresni už mus, esate kovotojai“ – sveikindama svečius ir linkėdama jiems ištvermės ir naujų pasiekimų sporte ir gyvenime sakė A. Miškinienė. Šią dieną gimnazijoje taip pat vyko „Pojūčių teatro“ kūrybinės dirbtuvės su režisiere Karolina Žernyte.

Jau nuo ketvirtadienio, gruodžio  5 dienos, Nepriklausomybės aikštė taps Kalėdų miesteliu – mugių, vaišių ir nuoširdaus bendravimo, sėkmingos prekybos vieta.

Kviečiame palaikyti mūsų bendruomenes, jaunimą, vidutinio bei smulkaus verslo atstovus ir miesto aikštėje šurmuliuojančių mugių metu nepraleisti progos įsigyti praktiškas dovanas savo draugams, artimiesiems ir kolegoms. 

Gruodžio 5 dieną nuo 11 iki 14 val. (jei oras leis – ir ilgiau)  nameliuose su nykštukais ir kitais personažais  bus prekiaujama: arbatžolėmis, kūčiukais, saldžiaisias grybukais, Kalėdiniais vainikais, šventinėmis kompozicijomis, rankų darbo kalėdiniais žaisliukais ir papuošalais ir kitais skanumynais bei gražumynais.

 

Gruodžio 5 d. 11 val. - 19 val. – važinėsis ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai  pagal iš anksto su ugdymo įstaigomis suderintą grafiką.

Gruodžio 6 d. 10 val. - 13 val.  laikas taip pat skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų  vaikams,  pagal suderintą grafiką.

Gruodžio 6 d. 13 val. - 18 val. kviečiami pradinių klasių moksleiviai ir visi rajono ikimokyklinukai, kurie darželių nelanko. Iki traukinuko juos atvežti ar  palydėti turėtų tėveliai.  

Traukinukas mažųjų keleivių lauks Nepriklausomybės aikštėje.

 1 2 3 4 5