Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šeštokų Švč. Mergelės Marijos, Nuolatinės Gelbėtojos, bažnyčioje šiuo metu vykdomi remonto darbai. Tvarkomi ir grėsmę aplinkiniams keliantys pasvirę bažnyčios bokštai ir dalis bažnyčios išorinių sienų. Dalį remontui skirtų lėšų iš parapijiečių surinko Šeštokų bažnyčios klebonas Eugenijus Naujalis, kitą – žymiai didesnę – skyrė Lazdijų rajono savivaldybė. Šiais metais Šeštokų bažnyčiai iš savivaldybės biudžeto buvo skirta 30 tūkstančių eurų.

Pirmadienį Seirijų miestelyje gyvenantys Viktoras Markevičius ir jo žmona Birutė Magdė šventė neeilinius jubiliejus. Tą pačią dieną su žmona gimusiam V. Markevičiui pirmadienį sukako 100, o jo sutuoktinei – 90 metų.

Praėjusiais metais Lazdijų rajono savivaldybėje neatpažįstamai pasikeitė trys švietimo įstaigų erdvės – Lazdijų Motiejaus Gustaičio ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų gamtos mokslų laboratorijos bei Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos sporto salė. Šių patalpų rekonstrukcijos darbai buvo atlikti Lazdijų rajono savivaldybės administracijai įgyvendinant projektą „Modernių ir saugių erdvių sukūrimas bendrojo ugdymo įstaigose Lazdijų rajono savivaldybėje“.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo rugpjūčio 1 d. Lazdijų padalinys perkeliamas į naujas patalpas. Visos paslaugos mokesčių mokėtojams bus teikiamos adresu Vilniaus g. 19, Lazdijai. Lazdijų padalinyje mokesčių mokėtojai laukiami pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 8 iki 17 val. Dirbama be pietų pertraukos.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10