Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
EnglishLazdijų rajono savivaldybė


Skelbia konkursą Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktoriaus pareigoms užimti

Kvalifikaciniai reikalavimai ir dokumentų, kuriuos turi pateikti pretendentai, sąrašas pateikti interneto svetainėje www.lazdijai.lt skiltyje „Darbo skelbimai“.

Pretendentai dokumentus pateikia tiesiogiai, elektroniniu paštu arba registruotu laišku ne vėliau kaip iki 2020 m. balandžio 8 d. įskaitytinai šiuo adresu: Lazdijų savivaldybės administracija, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius, 211 kab., Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai, el. paštas adele.sukackiene@lazdijai.lt. Tel. pasiteirauti (8 318) 66132.

Konkurso paskelbimo data – 2020 m. sausio 30 d.

Pretendentų atrankos posėdžio data – 2020 m. balandžio 23 d.

„Svarbiausia – padėti vaikams“. Šia mintimi vadovaujantis buvo rengtas projektas, kurį įgyvendinant vaikams bus teikiama psichologinė pagalba. Pateiktam projektui „Psichologo paslaugų organizavimas socialinės globos centre „Židinys“ skirtas finansavimas – daugiau kaip 60 tūkstančių eurų.

Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga už reikšmingus nuopelnus Lazdijų kraštui ir valstybei rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė įteiks tradicinius apdovanojimus gyventojams, įstaigoms ar visuomeninėms organizacijoms.

Rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė pasirašė potvarkį, kuriuo patenkino Lazdijų ligoninės direktoriaus Vito Šimkonio prašymą dėl darbo sąlygų keitimo darbuotojo iniciatyva ir nuo sausio 31 d. atleidžia jį iš ligoninės direktoriaus pareigų. Atsižvelgus į gydytojo prašymą ir gydytojų ligoninėje trūkumą, jam suteikta teisė dirbti 0,5 etato tik gydytojo-chirurgo pareigose.

Šiandien savivaldybės merė Ausma Miškinienė kartu su Aštriosios Kirsnos mokyklos mokiniais ir jų mokytoju Gintariumi Vžesniausku prisijungė prie pasaulinės akcijos „We remember“. Siekdami prisiminti ir pagerbti Holokausto aukų atminimą jie lankėsi genocido aukų kapavietės vietoje Katkiškės kaime (Lazdijų r.), kur uždegė žvakutes bei, pagal žydų tradicijas, padėjo akmenis.

 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13