Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija skelbia, kad atsižvelgus į palankias šių metų pavasario hidrometeorologines sąlygas, tręšimas mėšlu ir srutomis gali būti pradėtas nuo kovo 10 dienos, o draudimo tręšti terminas yra sutrumpintas – tręšti galima nuo kovo 10 d. iki lapkričio 15 d.

Saugoti ir stiprinti psichinę ir fizinę sveikatą, skatinti sveiką gyvenimo būdą – siekdama šių tikslų Lazdijų rajono savivaldybės administracija, kartu su Lazdijų rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba, skelbia projektų konkursą. Finansavimas projektams bus skirtas iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2020 m. lėšų.

Šią savaitę paskutiniai trispalviai lazdijiečių delnų antspaudai papuošė drobę. Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Lazdijuose buvo paskelbta ypatinga iniciatyva – Vienybės akcija, skirta Kovo 11-osios trisdešimtmečiui paminėti, kurios metu visas Lazdijų rajono savivaldybės seniūnijas apkeliavo trispalviams delnų antspaudams skirtas 30 metrų drobės ritinys. Seniūnijas taip pat apkeliavo naminės duonos kepalas – bendro darbo ir skalsos simbolis. Taip iš rankų į rankas, iš seniūnijos į seniūniją duona ir drobė keliavo po mūsų kraštą.

 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15