Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir merės patarėja Sonata Dumbliauskienė susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministru  Linu Kukuraičiu ir Seimo Sveikatos reikalų  komiteto pirmininke Asta Kubiliene.  Susitikimo metu aptarta keletas svarbių rajonui socialinių problemų – buvusio socialinės globos centro „Židinys“ pastato Kapčiamiestyje rekonstrukcija ir pritaikymas neįgalių rajono vaikų poreikiams, lėšų skyrimas iš Valstybės investicijų programos parengtam investiciniam projektui, kuriuo būtų gerinama Lazdijų ligoninės teikiamų paslaugų kokybė, taip pat papildomų lėšų skyrimas būstų pritaikymui neįgaliesiems rajone 2020 metais.

Lazdijų rajono savivaldybė iki 2020 m. liepos 20 d. priima paraiškas naujoms neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programoms finansuoti. Paraiškas gali teikti visi NVŠ programų vykdytojai, ketinantys pretenduoti į NVŠ programų dalinį finansavimą, o finansavimas skiriamas tiems NVŠ teikėjams, kurie yra atkreditavę savo programas savivaldybėje.

Nevyriausybinių organizacijų tarybos nariai šią savaitę rinkosi aptarti bendruomenėms svarbių ir reikšmingų klausimų. Kalbėta apie CIVID-19 ligos padarinių Lazdijų rajono savivaldybėje poveikio mažinimo trumpalaikių veiksmų plano priemones, skirtas nevyriausybinėms organizacijoms bei pristatytas savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašas. Posėdžio metu taip pat buvo deleguotas asmuo į sudaromą Lazdijų rajono savivaldybės konsultacinę darbo grupę, skirtą vertinti savivaldybės bendruomenės pateiktus projektų idėjų pasiūlymus. Į minėtą grupę deleguotas Ramunė Botvičienė.


2020 m. liepos 24–26 d. Anykščių miesto šventės metu vyks tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Anykščiai. Čia gera“. Anykščių rajono savivaldybė kviečia bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, verslo įmones ir kitus juridinius asmenis registruotis ir dalyvauti konkurse.

 1 ... 8 9 10 11 12 13 14