Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Artėjant neeilinei šventei – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios trisdešimtmečiui savivaldybė primena, kad šią dieną būtina iškelti Lietuvos trispalvę. Tai turėtų padaryti ne tik valstybės ir savivaldybių institucijos bei įstaigos, įmonės ir organizacijos, bet ir gyvenamųjų namų šeimininkai.

„Lazdijų rajone iki kovo 3 dienos nei sergančiųjų, nei įtariamų, kad gali būti apsikrėtę koronavirusu COVID-19, nėra. Tačiau yra žmonių, kurie keliavo po šiaurės Italiją ir grįžo į Lazdijus. Tokių bus ir artimiausiu metu. Todėl būtina numatyti konkrečias apsaugos priemones ir kuo plačiau apie jas kalbėti gyventojams“ – sakė rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė, rajono savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė vykusio ekstremalių situacijų komisijos posėdžio metu.

Gražia tradicija tapusio renginio metu sveikatos stebėseną vykdančiai specialistei įteiktas apdovanojimas bei diplomas.

Nuo šių metų sausio 1-os dienos bedarbio statusas gali būti suteikiamas darbingo amžiaus žmonėms, dirbantiems nedidelius žemės ūkius ir neturintiems jokių kitų pajamų. Iki šiol smulkieji ūkininkai, kurių ūkis mažesnis negu 4 ekonominio dydžio vienetai, Užimtumo tarnyboje bedarbio statusu negalėjo būti registruojami.

Lazdijų senjorų klubas „Harmonija“ penktadienį minėjo savo 8 metų gimtadienį. Šia proga surengtą šventę, į kurią susirinko gausus būrys bendraminčių, organizatoriai pavadino „Per gyvenimą su daina“.

 1 ... 11 12 13 14 15 16