Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

„Džiaugiuosi išrinkta rajono jaunimo reikalų taryba, o labiausiai – dėl to, kad ji buvo renkama vadovaujantis skaidrumo ir visų suinteresuotų pusių atstovavimo principais. Jūsų būryje matau aktyvius jaunus rajono žmones, su kuriais jau esu bendravusi ne viename rajono renginyje. Iš jūsų pirmiausiai tikiuosi proveržio sprendžiant jaunimo reikalus ir rengiant bei po to įgyvendinant konkrečią, jaunimo lūkesčius atitinkančią strategiją. Tikiuosi, kad Jūsų iniciatyva, įsitraukimas į rajono jaunimo reikalus padės rezultatyviai panaudoti tikrai nemažas rajono biudžete jaunimo poreikiams skirtas lėšas“ – kalbėjo rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, susitikime su naujai išrinktais rajono jaunimo reikalų tarybos nariais.

Strateginės Lazdijų savivaldybės veiklos vystymo kryptys, galimybes ir ateities perspektyvos, – tai pagrindiniai klausimai, kuriuos rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė aptarė su savivaldybėje apsilankiusiu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktoriumi Daliumi Sinkevičiumi. D. Sinkevičius Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pareigas pradėjo eiti nuo šių metų sausio pabaigos ir dabar tęsia pažintinius vizitus po Alytaus apskrities regionus.

Antradienį Būdviečio seniūnijoje dirbusi savivaldybės merė Ausma Miškinienė šio krašto žmonėms turėjo gerų žinių – šiais metais planuojama asfaltuoti kelio atkarpą prie Būdviečio kapinių, Aštriojoje Kirsnoje bus įvestas apšvietimas likusioje Dzūkų g. dalyje, o mokykloje bus skirtos nedidelės patalpos šios gyvenvietės bendruomenei. Taip pat bus įvertintas poreikis ir jam esant įrengtos patalpos visos dienos darželio grupei.

Šiandien vicemeras Audrius Klėjus ir savivaldybės atstovai lankė A. Ramanausko-Vanago tėviškės sodybos namo vietą, kur uždegė žvakeles ir padėjo gėlių. Taip paminėtos Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio ginkluotųjų pajėgų vado Adolfo Ramanausko-Vanago 102-osios gimimo metinės.

Vos pradėjusi dirbti Lazdijų rajono mere, Ausma Miškinienė oficialiai pažadėjo dėti maksimalias pastangas, kad rajonas taptų lyderiaujantis. Ypač didelis dėmesys savivaldybės darbe yra skiriamas investicijoms pritraukti, vystyti tarptautinį bendradarbiavimą, pateisinti gyventojų lūkesčius. Akivaizdu, merė tęsi duotus pažadus.

 1 ... 11 12 13 14 15 16 17