Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Veisiejiečiai ir miesto svečiai jau vienuolika sezonų grožėjosi grojančiu fontanu Ančios ežere. Šis fontanas buvo pirmasis Lietuvoje, kuris ne tik tryško vandeniu, bet tamsiuoju paros metu, grojant muzikai, švietė įvairiomis spalvomis. 2008-aisiais metais pasigrožėti šiuo nematytu reginiu žmonės plūdo ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio. Ilgainiui visi priprato prie fontano, nors fontanas džiugino, bet žiūrovų sumažėjo, o vietiniai gyventojai priprato prie šio malonaus, bet tikrai nestebuklingo atributo. Tiesa, kai prieš aštuonetą metų dėl netinkamos priežiūros fontanas nugrimzdo į Ančios ežero dugną, juo vėl susidomėjo, šįkart – netgi šalies žiniasklaida. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad fontano priežiūra, kiekvieną pavasarį jo įkėlimas į ežerą, o rudenį iškėlimas reikalauja ne tik daug lėšų, bet ir atsakingo bei kruopštaus įvairių tarnybų pasirengimo.

Jau turite bakalauro diplomą ir norite tobulėti, įgyti naujų žinių bei turėti magistro diplomą? Ne paslaptis, kad darbą ir studijas suderinti yra sudėtinga – kelionės į Vilnių ar Kauną ne tik šiek tiek išvargina, bet ir atima daug laiko. Taupykite jį, rinkdamiesi magistrantūros studijas Alytuje!

Nuo šiandien pradedamas 2020 metų žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų įprastinis deklaravimas. Norint deklaruoti minėtus plotus būtina iš anksto suderinti atvykimo laikąpas Lazdijų rajono savivaldybės Kaimo ir žemės ūkio plėtros skyriaus specialistus. Atkreipiame dėmesį, kad atvykusieji deklaruoti asmenys turi dėvėti asmens apsaugos priemones, pirštines ir veido kaukę. Nors deklaravimas ir prasidėjo, raginame neskubėti, laiko dar daug – deklaruoti pasėlius bus galima iki birželio 22 dienos. Ypatingai drausmingai prašome elgtis Kapčiamiesčio seniūnijos gyventojus.Visu deklaravimo laikotarpiu asmenys, patvirtinę tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą (pasinaudodami elektronine bankininkyste arba elektroniniu parašu) ir prisijungę prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos (PPIS), gali savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką. Kviečiame naudotis šiuo būdu. Kilus klausimų – skambinkite.

Kučiūnų mokyklos direktorei Alvyrai Bakšienei šiandien už ilgametį ir nuoširdų darbą švietimo sistemoje bei geranorišką bendradarbiavimą padėkojo savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius.

Lietuvoje sušvelninus dėl COVID-19 viruso pandemijos įvesto karantino sąlygas, UAB „Lazdijų autobusų parkas“ atnaujina autobusų eismą vietiniais (priemiestiniais) maršrutais.

Nuo šiandien atnaujinama vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai. Paskelbti tvarkaraščiai galios iki rugpjūčio 31 dienos.

 1 ... 11 12 13 14 15 16