Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Balandžio 19 d. 11 val. 52 min. Lietuvoje vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą, bus jungiamos vietinio ir centralizuoto valdymo sirenos garsiniu signalu „Dėmesio visiems“, taip pat gyventojams bus išsiųsti  trumpieji perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus apie sistemos patikrinimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio vartotojams, tačiau gali būti priimami tik tais telefonais, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

Balandžio pirmąją savaitę į tradiciniais tapusius „Mero pusryčius“ susirinko gabiausi Lazdijų rajono ugdymo ir kultūros įstaigų auklėtiniai ir juos ruošę mokytojai. Jie klausėsi  Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio sveikinimo žodžių bei iš jo rankų atsiėmė atminimo dovanas. Jos skirtos įvairių konkursų ir olimpiadų rajoninių turų I-ųjų vietų laimėtojams, šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų laimėtojams bei jų mokytojams, kurie puikių rezultatų pasiekė šių metų vasario -kovo mėnesiais.

Artėjant šv. Velykoms, balandžio 7-8 dienomis, labdaros ir paramos fondas „Maisto banko“ prekybos centruose vykdo maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Prie šios tradicinės akcijos prisidėjo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Šiandien jis apsilankė viename iš Lazdijuose esančių prekybos centrų ir paaukojo ilgai negendančių maisto produktų bei būtinų higienos prekių, kurios bus skirtos socialiai pažeidžiamiausiems žmonėms.

Puoselėjant Lietuvos tautinio olimpinio komiteto projekto „Olimpinė karta“ idėjas, skatinančias vaikus ir jaunimą sportuoti bei mokytis per sportą, formuojant harmoningą, kūrybingą, atsakingą, sveiką asmenybę ir stiprinant sporto svarbą visuomenėje, Lazdijų r. Krosnos mokykla sukvietė rajono mokyklas ir socialinius partnerius į netradicinio bendravimo, bendradarbiavimo iššūkį VISI KARTU. Šio iššūkio globėjas Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 1 2 3 4