Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Balandžio 21 dieną Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius tradiciškai rajono gyventojams organizavo renginį, skirtą paminėti jubiliejinių vestuvių sukaktims. Šį kartą artimieji į šventę lydėjo dešimt porų, kurios šiais metais švenčia savo vestuvių jubiliejus. Kaip ir savo vestuvių dieną į renginį Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje atvykusios poros tradiciškai  buvo sutiktos su duona ir druska.

Šį trečiadienį Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose vyko XX tarptautinis muzikos festivalis „Sugrįžimai“, kurį rengė Lietuvos muzikų rėmimo fondas. Šio fondo direktorės Liucijos Stulgienės kvietimu festivalyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, rajono savivaldybės kultūros įstaigų vadovai bei už kultūrą atsakingi savivaldybės administracijos darbuotojai.

Balandžio 18 d. Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje parapijos klebonas Sigitas Bitkauskas kartu su kurso draugais iškilmingai šventė 25-ių metų kunigystės jubiliejų.  Šia proga kunigai aukojo Šventąsias Mišias. Gražios sukakties proga kleboną ir kurso draugus sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovai bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai lankėsi rajono savivaldybės socialinės globos centre „Židinys“ – bendruomeniniuose vaikų globos namuose Staidarų ir Bajoriškės kaimuose. Svečius pasitiko ir su globos namų veikla ugdymo įstaigų vadovus supažindino centro „Židinys direktorius Egidijus Aleksonis.

Balandžio 16-20 dienomis Lenkijoje, Kruklanki valsčiuje ugniagesiams vyksta praktiniai mokymai kurių tema „Jungtiniai veiksmai ištikus ekstremalioms  situacijoms pasienyje “. Mokymuose dalyvauja ugniagesiai  iš Varėnos, Lazdijų rajonų ir Seinų bei Kruklanki valsčių (Lenkijos Respublika).  

 1 2 3 4 5