Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Mažėjant sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis atvejų, nuo 2017 m. vasario 23 d. Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje  skelbiama gripo ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pabaiga. Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus pasirašė įsakymą dėl gripo epidemijos atšaukimo Lazdijų rajono savivaldybėje. 

2017 m. vasario 21 d. Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Gintautas Salatka susitiko su visuomeninės organizacijos Šv. Jokūbo kelio draugijos atstovais žygeiviais Mariumi Minkevičiumi ir Gintautu Dabašinsku. Susitikime taip pat dalyvavo Ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Galvanauskienė ir specialistė turizmui Vaiva Čepononienė, Architektūros ir aplinkosaugos skyriaus vyr. specialistas Mantas Sabaliauskas, Lazdijų turizmo informacinio centro laikinai einantis direktoriaus pareigas Žydrūnas Vasiliauskas ir Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė.

Tapo tradicija, jog vienu iš svarbiausių Valstybės atkūrimo dienos - Vasario 16-osios - šventinių renginių Lazdijuose yra tarptautinės ristūnų žirgų lenktynės LAZDIJAI 2017.  Šiemet į modernų Lazdijų hipodromą atvyko beveik pusšimtis gražuolių žirgų ir vadeliotojų iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos. Neatsitiktinai šią dieną  su didžiausiu užsidegimu ir azartu tarp lenktynių dalyvių ir žiūrovų plazdėjo lietuviškumo dvasia. Visi lenktynėse bėgę žirgai ir vadeliotojai bei žiūrovai dalyvavo akcijoje “Nešk, žirgeli, Lietuvos trispalvę!” ir buvo paženklinti Lietuvos trispalve. Ši unikali akcija užregistruota Lietuvos Respublikos rezidentūros tinklapyje. Tai atsiliepimas į Prezidentės kvietimą Vasario 16-ąją švęsti linksmai ir išradingai.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo 99-ąsias metines Lazdijuose surengta įspūdinga šventinė programa „Su lietuviška laisvės dvasia“. Iškilmės prasidėjo Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje aukojamomis Šv. Mišiomis, po kurių buvo išdalinti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos apdovanojimai, skirti nusipelniusiems Lazdijų kraštui ir valstybei žmonėms, bei įteikta Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos „Metų kultūros mecenato“ nominacija. Iš Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio rankų Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16-osios – proga skirti apdovanojimai šiemet įteikti trims mūsų kraštiečiams – visuomenės veikėjai, tremties ir rezistencijos kovų atminties saugotojai, rašytojai Zuzanai Urbonaitei, tautodailininkei Onai Aldonai Surdokienei bei aktyviam Sąjūdžio veikėjui, rašytojui ir žurnalistui Kęstui Sukackui.

Ketvirtadienio vakarą Lazdijuose buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi 2016 metų sportininkai bei jų treneriai. Sportinius kostiumus į šventišką aprangą iškeitę geriausi mūsų rajono sportininkai, treneriai bei svečiai su gera nuotaika bei šypsenomis veiduose rinkosi į Lazdijų sporto centrą, kur vyko sportininkų pagerbimo vakaras.

 1 2 3 4 5