Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Mokyklų edukacinių erdvių konkursas organizuojamas dviem etapais: pirmasis etapas vyks savivaldybėse iki gegužės 15 d., nacionalinis etapas rengiamas iki šių metų rugpjūčio 14 dienos.Lazdijų rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba


Siūlo darbą vyriausiajam specialistui (pareiginės algos koef. 7,10)

Veiklos sritis:

– audituojamų subjektų eilinių ir veiklos plane nenumatytų finansinių ir veiklos auditų atlikimas

Reikalavimai:

– turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;

– turėti ne mažesnę kaip vienų metų darbo patirtį audito arba finansų srityje.

 

Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS) iki 2020 m. vasario 5 d.

„Savivaldybėje suskambo laimės skambutis“, – juokauja merė Ausma Miškinienė, atėjusi pasveikinti vaikus registruojančių tėvų ir priduria, kad vaiko gimimas yra labai svarbus ne tik šeimai, kurioje jis gimsta, bet ir visam rajonui.

Norintieji įsigyti grynaveislių ūkinių gyvūnų ir gauti dalinį kompensavimą, paraiškas gali teikti nuo 2020 m. sausio 20 d. iki vasario 18 d.

Onkologinėmis ligomis sergantiems Lazdijų rajono gyventojams, kuriems sudėtinga kasdien vykti iš namų į LSMU ligoninę Kauno klinikas, suteikiama galimybė nemokamai apsigyventi Kauno širdyje – Rotušės a. 21. Tokia galimybė suteikiama 28 savivaldybių gyventojams.

 1 2 3 4 5 6 7 8