Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Rugpjūčio 15 d. Rudaminos miestelyje vykusi Žolinių šventė „Žolynas slaunasai“ sukvietė minias žmonių net tik iš Rudaminos. Visus susirinkusius sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Lazdijų rajono savivaldybė kviečia dalyvauti Lazdijų rajono savivaldybės gyvenamųjų vietovių ir sodybų apžiūroje-konkurse ir „Metų ūkis 2018“. Lazdijų rajono savivaldybės gyventojai, Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje esančių sodybų savininkai, įstaigos, seniūnaitijos bei bendruomenės kandidatūras dėl dalyvavimo konkursuose turi pateiki seniūnams iki 2018 m. rugsėjo 10 d.

Lazdijų rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse", kuriai iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto skirti 13957 eurai, kviečia teikti projektų paraiškas.

Vaikai dažniausiai pasižymi savo beribiu smalsumu, neišsenkančia energija, noru be baimės pažinti supančią aplinką, važinėtis dviračiais ar dūkti kieme su draugais, tačiau išsiblaškę ar neatsargūs mažieji patenka į eismo įvykius, kurių metu susižeidžia, patiria traumas. Siekdami sumažinti tėvelių išlaidas ir šeimoms suteikti saugumo jausmą, „Lietuvos draudimas“ kartu su UAB „E. mokykla“ sukūrė programą „Pradinuko draudimas“. Lazdijų rajono savivaldybės administracija kviečia rajono pradinių klasių mokinukų tėvelius pasirūpinti draudimu savo mažiesiems.

Rugpjūčio 11 d. Kapčiamiestis virto rajono bendruomenių traukos centru. Čia jau tradiciškai vyko bendruomenių sąskrydis „Pabūkime kartu 2018“. Nors oras nebuvo palankus veikloms lauke, tačiau net 12 rajono bendruomenių atvyko rungtyniauti, pabendrauti ir pasidžiaugti vieni kitais.  Šventėje taip pat dalyvavo ir dalyvius sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 1 2 3 4 5 6 7