Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Mieli kultūros darbuotojai!

Sveikinu Jus Kultūros dienos proga. Dėkoju už Jūsų nuoširdų darbą puoselėjant tradicinę gimtojo krašto kultūrą bei atveriant vartus į pasaulio pažinimo erdves.

     Linkiu Jums neblėstančio kūrybiškumo ir naujų idėjų. Lai net ir patys drąsiausi sumanymai virsta realybe ir sulaukia visuomenės palaikymo. Tegul kievienas mūsų krašto gyventojas – mažas ir didelis, jaunas ir senas – jaučiasi esąs kultūros dalis. Juk kultūra yra žmogaus gyvenimo būtinybė, būties atspindys bei pamatinė dorovinė vertybė.

       

                                 Savivaldybės meras Artūras Margelis

 

 

  

Šią savaitę Seirijų miestelyje lankėsi Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro atstovai, kurie parengė paminklo Lazdijų krašto partizanams maketą ir pristatė jį Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui, jo patvirtintos laisvės kovoms įamžinti darbo grupės nariams bei savivaldybės architektei.

Balandžio 11 d. į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salę sugūžėjo būrys rajono moksleivių ir mokytojų. Tradicinių mero pusryčių metu buvo pagerbti šių mokslo metų vasario-kovo mėnesių įvairių tarptautinių, šalies konkursų ir olimpiadų, rajoninių turų prizinių vietų nugalėtojai ir juos paruošę mokytojai.  

 

2018 m. balandžio 23 d. Lazdijų rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

Balandžio 10 d. Lazdijų kultūros centro menėje vyko šventinis Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro seminaras „Visuomenės sveikata vakar, šiandien ir rytoj“, skirtas veiklos dešimtmečiui paminėti. Renginyje dalyvavo ir įstaigos darbuotojus su sukaktimi sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 1 2 3 4 5