Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu VĮ Valstybinių miškų urėdijos miškininkai gyventojams dovanos eglės šakas. Taip miškus prižiūrintys specialistai ragina ugdyti atsakingumą – miškuose nekirsti jaunų eglučių, nelaužyti jų šakų bei skatina tausojantį ir ekologišką vartojimą. Lazdijuose eglės šakos bus dovanojamos Nepriklausomybės aikštėje.

Įvykus vaiko teisių apsaugos reformai, nuo liepos mėn. ketvirtą kartą  2018-12-06 į pasitarimą dėl tarpžinybinio bendradarbiavimo susirinko VTAS, Socialinės paramos skyriaus, globos centro, Socialinių paslaugų centro vadovai bei darbuotojai, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė.  Pasitarime aptarta seniūnijose gyvenančių šeimų socialinės problemos, numatyti problemų sprendimo veiksmų planai, numatant atsakingus asmenis. Tokie atstovų pasitarimai yra numatomi ne rečiau kaip kartą per mėnesį. Siekiama dalintis turima informacija apie šeimas, siekiant socialinių problemų prevencijos.

Gruodžio 10 d. Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko kultūrinė šviečiamoji konferencija „Bitė Vilimaitė –žinoma ar neatrasta?“, skirta 75-osios rašytojos gimimo metinėms.   Konferencijos dalyvius ir žiūrovus pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybė prisijungė prie antikorupcijos dienos minėjimo ir skelbė akciją: „Vokelis nuoširdžiam linkėjimui, o ne praturtėjimui“. Nuo 2004-ųjų metų pasaulyje gruodžio 9 d. minima antikorupcijos diena. Šią dieną paminėti pasiūlė Jungtinės Tautos, siekiant atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Gruodžio 8 d.,  Giraitės medžiotojų būrelis organizavo šimtmečio šventinę medžioklę prie kurios prisidėjo ir Lazdijų žirgininkų klubas.  Šventinė medžioklė buvo išskirtinė ir tuo, kad medžiotojų būrelis prisidėjo prie kilnaus tikslo.  Aukojo pinigus Lazdijų Šv. Onos bažnyčios atnaujinimui bei bendruomenių namų „Židinys“ vaikams. Šventėje taip pat dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.  

 1 2 3 4 5 6 7 ... 10