Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir administracijos direktorius Gintautas Salatka į pasitarimą sukvietė rajono seniūnijų seniūnus. Aptarti ne tik seniūnams aktualūs klausimai, bet ir galimybės prisijungus prie Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA). Pristatyti šios organizacijos veiklą atvyko asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas ir viceprezidentas Merkinės miestelio seniūnas Gintautas Tebėra.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis garbingo 80-ojo jubiliejaus proga pasveikino kraštietį, Lazdijų rajono garbės pilietį arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių. Jo Ekscelencijai meras dėkojo už nuoširdžią tarnystę Dievui ir Tėvynei, linkėjo sveikatos, Dievo palaimos ir įteikė dovaną – Dzūkijos krašto tautodailininko išdrožtą Rūpintojėlio skulptūrėlę.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad jau pradėta ir iki lapkričio 15 d. bus pervesta parama įvairiems paramos gavėjams, meno kūrėjams ir politinėms partijoms. Nuo 2017 m. sumokėtų mokesčių 531 tūkst. gyventojų paramai skyrė 17,4 mln. eurų. Per 2,3 tūkst. Lietuvos gyventojų Lazdijų rajono savivaldybėje įsikūrusioms organizacijoms paramai skyrė daugiau nei 71,5 tūkst. eurų, iš jų 292 rėmėjai per 3,8 tūkst. eurų paskyrė politinėms partijoms.

Lapkričio 12 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko šeštoji viktorina „Pažink Lietuvos kariuomene“, skirta atkurtos Lietuvos kariuomenės 100-mečiui bet ir dimisijos generolo Adolfo Ramanausko-Vanago 100-osioms gimimo metinėms paminėti .

Sekmadienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir jo patarėjas Jonas Gudžiauskas viešėjo Seinuose, kur vyko iškilmingi renginiai Lenkijos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti.

 1 2 3 4 5 6 7 ... 10