Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien Lazdijų švietimo centre programos „Kurk Lietuvai“ dalyvės Birutė Karakaitė ir Greta Kundrotaitė susirinkusiems į susitikimą pasakojo apie savanorystę, jos tikslus ir savanoriavimo ypatybes. „Kurk Lietuvai“ dalyvės pristatė Savanorystės laboratorijos projektą bei viešųjų konsultacijų vykdymo principus ir naudą, pasidalino savo įžvalgomis, kuo svarbios viešosios konsultacijos ir su kokiais iššūkiais susiduriama jas rengiant.

Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas žemės ūkio subjektams, užsiimantiems pirmine žemės ūkio produktų gamyba, pasiskolinti lėšų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti, UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ įgyvendina finansinę priemonę – „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“. Visoms paskoloms, suteiktoms pagal šią priemonę, nuo šiol taikoma 80 proc. kredito įstaigai sumokėtų palūkanų kompensacija.

Rajono savivaldybės administracija parengė Lazdijų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano projektą 2020–2022 metams.

Vakar aktyviausieji Lazdijų miesto seniūnijos gyventojai savo trispalviais delnais jau papuošė drobę. Savaitgalį, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną buvo paskelbta ypatinga iniciatyva – Vienybės akcija, skirta kovo 11-osios 30-mečiui paminėti. Renginio metu savivaldybės merė Ausma Miškinienė trispalviams delnų antspaudams skirtą 30 metrų drobės ritinį perdavė Lazdijų seniūnijos seniūnei Vaidai Gazdziauskienei. Seniūnei taip pat buvo perduotas naminės duonos kepalas – bendro darbo ir skalsos simbolis. Vasario 19 dieną šviežios duonos kepalą ir drobę Lazdijų miesto seniūnija perduos Būdviečio seniūnijai. Taip iš rankų į rankas, iš seniūnijos į seniūniją duona ir drobė keliaus po mūsų kraštą. Kovo 11-ąją trispalviais delnais išmarginta drobė sugrįš į Lazdijus ir bus perduota saugoti muziejuje.

Lazdijų rajono savivaldybė jungiasi prie Emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ organizuojamo ir jau tradicija tampančio Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. Ši iniciatyva, kuri truks visą kovo mėnesį, skirta sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių problemą ir jos sprendimo būdus, pasitikrinti, kaip mums sekasi pastebėti ir tinkamai reaguoti į patyčias, o taip pat skatinti kiekvieną iš mūsų prisidėti mažinant patyčių paplitimą.

 1 2 3 4 5 6 7 ... 13