Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
EnglishLazdijų rajono savivaldybės administracija


Siūlo darbą Vietinio ūkio skyriaus vyriausiajam inžinieriui-statybininkui (pareiginės algos koeficientas 7,30)

Veiklos sritis:

– savivaldybei priklausančių objektų pripažinimo tinkamais naudoti organizavimas;
– savivaldybės finansuojamų objektų techninės dokumentacijos tikrinimas;
– funkcijų, susijusių su savivaldybei priklausančių pastatų, statinių ir inžinerinių įrenginių priežiūra, statybos, remonto ir rekonstrukcijos organizavimu, statybų ir remonto technine priežiūra atlikimas;
– savivaldybės būsto ir savivaldybės socialinio būsto fondo pastatų bei butų remonto, būsto pritaikymo žmonėms su negalia statybos darbų organizavimas.

Reikalavimai:

– turėti aukštąjį universitetinį statybos inžinerijos studijų krypties išsilavinimą;
– turėti ne mažesnę kaip 1 metų profesinę patirtį statinių statybos srityje.

Privalumas:

– turėti kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę eiti statinio statybos vadovo pareigas.

Dokumentus – gyvenimo aprašymą ir išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją – siųsti el. paštu adele.sukackiene@lazdijai.lt iki 2020 m. kovo 10 d.

Savivaldybės merė Ausma Miškinienė susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės vadovu Virgilijumi Raugale. Susitikimo metu buvo aptarta galimybė bendrai naudotis Lazdijų rajono policijos komisariato pastatu.

Keturias dienas trukusioje Vilniaus knygų mugėje 2020 Lazdijų kultūros centro stendas ir rašytojai iš Lazdijų krašto sulaukė ypatingo dėmesio.

2020 m. vasario 27 d. 14 val. Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje (2 aukšte) vyks jaunimo atstovų į Lazdijų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą rinkimai.

 1 2 3 4 5 6 7 ... 13