Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Rajono savivaldybės administracija parengė Lazdijų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano projektą 2020–2022 metams.

Vakar aktyviausieji Lazdijų miesto seniūnijos gyventojai savo trispalviais delnais jau papuošė drobę. Savaitgalį, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną buvo paskelbta ypatinga iniciatyva – Vienybės akcija, skirta kovo 11-osios 30-mečiui paminėti. Renginio metu savivaldybės merė Ausma Miškinienė trispalviams delnų antspaudams skirtą 30 metrų drobės ritinį perdavė Lazdijų seniūnijos seniūnei Vaidai Gazdziauskienei. Seniūnei taip pat buvo perduotas naminės duonos kepalas – bendro darbo ir skalsos simbolis. Vasario 19 dieną šviežios duonos kepalą ir drobę Lazdijų miesto seniūnija perduos Būdviečio seniūnijai. Taip iš rankų į rankas, iš seniūnijos į seniūniją duona ir drobė keliaus po mūsų kraštą. Kovo 11-ąją trispalviais delnais išmarginta drobė sugrįš į Lazdijus ir bus perduota saugoti muziejuje.

Lazdijų rajono savivaldybė jungiasi prie Emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ organizuojamo ir jau tradicija tampančio Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. Ši iniciatyva, kuri truks visą kovo mėnesį, skirta sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių problemą ir jos sprendimo būdus, pasitikrinti, kaip mums sekasi pastebėti ir tinkamai reaguoti į patyčias, o taip pat skatinti kiekvieną iš mūsų prisidėti mažinant patyčių paplitimą.

Šiandien lazdijiečiai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – vasario 16-ąją. Po šia proga vykusių šventųjų Mišių Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje lazdijiečiai ir šio krašto svečiai kartu rikiavosi į iškilmingą eiseną. Prie generolo Adolfo Ramanausko-Vanago paminklo ir atminimo lentų, skirtų 1919-1920 metų Lietuvos Nepriklausomybės kovų Lazdijų valsčiaus savanoriams bei Vyties kryžiaus kavalieriams atminti savivaldybės vadovai padėjo gėles, o miesto Nepriklausomybės aikštėje gėlių padėjimą lydėjo atminimo salvės.

 1 2 3 4 5 6 7 ... 13