Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Sausio 10 d. Savivaldybių merai, tarp jų ir  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis susitiko su  Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite. Susitikimo metu kalbėta apie emigraciją ir aptarė galimą savivaldybių indėlį sprendžiant su ja susijusias problemas.

Per Trijų karalių šventę Lazdijų rajone tradiciškai pagerbiami šio krašto saviveiklininkai. Šeštadienio vakarą Lazdijų kultūros centro iniciatyva buvo paskelbtos Trijų karalių nominacijos ir įteikti apdovanojimai – moliniai ąsočiai. Šiemet jie buvo skirti didžiausią pažangą padariusiems meno mėgėjų kolektyvams, jų nariams bei kultūros savanoriams.

Sausio 8 d. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino naujai išrinktus Lazdijų seniūnijos seniūnaičius ir  įteikė jiems  pažymėjimus ir darbo kalendorius.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas  Vytuolis Valūnas džiaugėsi, kad konkurse dalyvavę pretendentai į Šeštokų mokyklos direktoriaus pareigas buvo gerai išmanantys savo darbą ir  labai puikiai pasiruošę.  Pristatydamas naująją  mokyklos direktorę teigė, jog Šeštokų mokykloje yra sudarytos geros sąlygos vaikams ir mokytojams. V. Valūnas direktorei linkėjo pelnyti darbuotojų pasitikėjimą, būti supratinga, įtraukti mokyklą į aktyvų bendradarbiavimą su  Šeštokų miestelio seniūnijos ir miestelio bendruomene,  taip pat linkėjo puikių ir prasmingų darbų ugdant Šeštokų miestelio vaikus. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas V. Valūnas direktorei įteikė Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nutarimo, patvirtinančio paskyrimą į naujas pareigas, nuorašą, mokyklos antspaudą bei raktus nuo mokyklos vadovo kabineto.   

Minint Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio (LLKS) tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos signataro, LLKS gynybos pajėgų vado, brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago 60-ąsias žūties metines, devyni Lazdijų krašte gyvenantys ir (ar) dirbantys asmenys inicijavo pilietinę akciją, kurios metu už Lazdijų krašto žmonių surinktas privačias lėšas buvo pastatyti trys vėliavų stiebai Lazdijų Adolfo Ramanausko-Vanago aikštėje ir iškeltos Lietuvos valstybės vėliava, Lietuvos valstybės istorinė vėliava bei Lazdijų rajono savivaldybės vėliava.

 1 2 3 4 5 6 7