Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Nuaidėjo tradicinė kasmetinė rajono Ūkininkų šventė. Jos metu pagerbti „ Metų ūkis-2019“ konkurso nugalėtojai ir  geriausių rezultatų įvairiose srityse pasiekę žemdirbiai, įstaigos, privačių sodybų šeimininkai, pažangių ūkininkavimo technologijų kūrėjai.

Sveikindama šventės proga, daug gražių ir nuoširdžių žodžių susirinkusiems ūkininkams pasakė savivaldybės merė Ausma Miškinienė, akcentuodama, kad kaimas yra ta grandis, kuri mus visus vienija, duoda stiprybės. Ji dėkojo visiems žemdirbiams už nuveiktus darbus ir išreiškė viltį, jog kiti metai žemdirbiams dėl jų darbštumo ir kantrybės tiesiog privalo būti geresni.

Lapkričio 22 d. Velenės (Wielen) mieste, Lenkijos Respublikoje, Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šios sutarties pasirašymui 2019 m. rugsėjo 20 d. sprendimu Nr. 5TS-127 pritarė  Lazdijų rajono savivaldybės taryba.  Sutarties šalys numato skatinti ir plėtoti bendradarbiavimą aplinkosaugos, švietimo, kultūros, sporto, turizmo srityse, jaunimo ir senjorų mainus, verslo misijas, dalyvavimą bendrose parodose, mugėse bei dalintis patirtimi viešųjų paslaugų gyventojams teikimo srityje.

Rajono savivaldybės seniūnijose  baigėsi seniūnaičių rinkimai. Šiemet  jie vyko tikrai demokraiškai – seniūnaičių kandidatūras, kai kuriose seniūnaitojose – net po keletą, aktyviai siūlė  rajono gyventojai. Jie patys sekė, kad rinkimai praeitų skaidriai, kad nebūtų teisės aktais nustatytos tvarkos pažeidimų.   Jau kitą savaitę rajono savivaldybės merė Ausma Miškienienė sukvies visus seniūnus ir seniūnaičius į savivaldybės posėdžių salę, kur iškilmingai įteiks jiems seniūnaičių pažymėjimus, išklausys jų lūkesčius, pasikalbės apie būsimus darbus.

Gera žinia iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vakar pasiekė Lazdijų rajono savivaldybės merę Ausmą Miškinienę. Jau ne žodžiu, o oficialiu raštu patvirtinta, kad atsisakoma planų reorganizuoti Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą. Šis sprendimas bus įteisintas artimiausiu metu patikslinus Valstybinių profesinio mokymo įstaigų tinklo vystymo 2018–2020 metų bendrąjį planą. Jame buvo numatyta, kad  Veisiejų technologijos ir verslo mokykla bus reorganizuota 2020 m.

 1 2 3 4 5