Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės vadovai ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai susitiko su Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovais. Tai jau antras susitikimas, kurio metu buvo kalbėta apie bendradarbiavimo galimybes, pristatytas konkretus numatomų veiksmų planas. Itin daug dėmesio skirta diskusijoms apie suaugusiųjų švietimą bei persikvalifikavimą, naujų programų kūrimą.

Lazdijų miesto vietos veiklos grupė skelbia trečiąjį kvietimą ir kviečia teikti projektinius pasiūlymus dėl projektų, skirtų įgyvendinti 2016-2022 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategiją, finansavimo pagal šiuos veiksmus:

Lazdijų rajono savivaldybė per 2019 m. planavo gauti 22,6 mln. eurų pajamų, tačiau iki metų pabaigos buvo gauti 23,8 mln. eurų. Savivaldybės biudžetas gavo daugiau pajamų iš gyventojų pajamų mokesčio (529 tūkst. eurų), žemės mokesčio (138 tūkst. eurų) ir nekilnojamojo turto mokesčio (60 tūkst. eurų). Kitos planą viršijančios pajamos buvo gautos dėl valstybės institucijų priimtų sprendimų didinti tikslines dotacijas.

Veisiejų jaunimo centras, teikdamas verslo projektą „Veisiejų jaunimo centro bendruomeninio verslo kūrimas per turizmo, aktyvaus laisvalaikio bei maisto kultūros veiklas“ kėlė sau tikslą gaminti skaniausius ledus ne tik Lazdijų rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

 1 2 3 4 5 6 7 8