Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ordinu „Už nuopelnus Lietuvai” apdovanojo Emiliją Miltakis iš Nemajūnų kaimo, kuri su vyru Antanu užaugino ir išauklėjo 11 vaikų.

Darbą pradėjo Lazdijų rajono administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė. Atsakingas pareigas užimti pasiūlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyrius.

Nuo pirmadienio darbą pradėjo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pavaduotojas Saulius Petrauskas.  

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog VMI svetainėje paskelbė atleidimo nuo delspinigių situacijų pavyzdžius. Pastarieji skirti gyventojams ir įmonėms padėti lengviau identifikuoti atvejus, kuomet jiems praeityje reikėjo sumokėti mokesčius, tačiau jie to laiku nepadarė. Apie tai pamiršusiems, VMI primena, kad iki liepos 1 d. vienintelį kartą, ištaisyti praeities klaidas ir mokesčius sumokėti galima be sankcijų – baudų ir delspinigių.

Gegužės 18 d. Lazdijų rajono savivaldybėje vyko iškilmingas Kalniškės mūšio – prieš 74 metus vykusio vieno didžiausių ir garsiausių mūšių Lietuvos ginkluoto pasipriešinimo istorijoje – metinių minėjimas. Renginys prasidėjo Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje, dalyvius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir jos pavaduotojas Audrius Klėjus. Savivaldybės vadovai kartu su jaunaisiais šauliais padėjo gėles ir žvakelės prie Nepriklausomybės paminklo, o KASP kariai skyrė salves kritusiems už Lietuvos laisvę.

 1 2 3 4 5 6 7 8