Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Ketvirtadienį Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi ir knygų pristatymo ciklą pradėjo poetas, literatūros kritikas, vėliau pasukęs į verslo vadybos, administravimo ir tarptautinės prekybos sritis Gintaras Bleizgys.  Čia jis pristatė savo naująją knygą „Karmelio kalno papėdėje“. Rašytoją pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.  

Rajono savivaldybėje lankėsi ypatingi svečiai  iš Irkutsko -  Arvydas Kulikauskas ir jo žmona Nina Večer.  Kartu su jais atvyko Lietuvoje įkurtos Tarptautinės solidarumo ir demokratijos asociacijos „Mes“ pirmininkė Gitana Buividaitė. Gimusi ir augusi Karelijoje, ji net dvylika metų ten vadovavo vietinei lietuvių bendruomenei ir tik prieš ketverius metus persikėlė gyventi į Vilnių.

Sausio 10 d. Savivaldybių merai, tarp jų ir  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis susitiko su  Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite. Susitikimo metu kalbėta apie emigraciją ir aptarė galimą savivaldybių indėlį sprendžiant su ja susijusias problemas.

Per Trijų karalių šventę Lazdijų rajone tradiciškai pagerbiami šio krašto saviveiklininkai. Šeštadienio vakarą Lazdijų kultūros centro iniciatyva buvo paskelbtos Trijų karalių nominacijos ir įteikti apdovanojimai – moliniai ąsočiai. Šiemet jie buvo skirti didžiausią pažangą padariusiems meno mėgėjų kolektyvams, jų nariams bei kultūros savanoriams.

Sausio 8 d. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino naujai išrinktus Lazdijų seniūnijos seniūnaičius ir  įteikė jiems  pažymėjimus ir darbo kalendorius.

 1 2 3 4 5 6 7