Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Mūsų šalyje, kaip ir visame pasaulyje, daugėja emocinių sutrikimų – nerimo ir depresijos atvejų. Lietuva, deja, vis dar pirmauja Europoje pagal savižudybių skaičių. Šiandien minint Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atstovai ragina gyventojus ištikus emocinei krizei neužsisklęsti savyje, o drąsiai kreiptis pagalbos į specialistus. Tiek psichologų, tiek psichiatrų paslaugos teikiamos nemokamai ir jas galima gauti visoje Lietuvoje.

Sekmadienį Lazdijų rajone bei mieste vyko „Plento taurės“ septintasis etapas. Savo jėgas trasoje išbandė sportininkai profesionalai bei mėgėjai iš visos Lietuvos. Dalyvius pasveikino ir etapo varžybas pradėjo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Stankevičius.

Didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse 2018 metų sezone užsuks į Lazdijų rajoną, kur rugsėjo 9 d. bus surengtas septintasis „Lietuvos plento taurės“ etapas. Lazdijų rajonas yra viena iš aštuonių stotelių, kuriose lankysis gausus būrys dviratininkų iš visos Lietuvos.

Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centras ,,Židinys“ globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (toliau – GIMK) specialistai informuoja, jog spalio mėnesį pradėdami atnaujinti ir trumpesni globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų ir įtėvių rengimo mokymai.

Antradienį su  Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu, Ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Galvanauskiene ir Lazdijų turizmo informacinio centro direktoriumi Mantu Sabaliausku susitiko asociacijos „Retromobile“ atstovai.  Susitikimo metu aptartos galimybės  Dumblio kaime buvusios Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės pastatuose įrengti senovinių automobilių muziejų.

 1 2 3 4 5 6 7 8