Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybė prisijungė prie antikorupcijos dienos minėjimo ir skelbė akciją: „Vokelis nuoširdžiam linkėjimui, o ne praturtėjimui“. Nuo 2004-ųjų metų pasaulyje gruodžio 9 d. minima antikorupcijos diena. Šią dieną paminėti pasiūlė Jungtinės Tautos, siekiant atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Gruodžio 8 d.,  Giraitės medžiotojų būrelis organizavo šimtmečio šventinę medžioklę prie kurios prisidėjo ir Lazdijų žirgininkų klubas.  Šventinė medžioklė buvo išskirtinė ir tuo, kad medžiotojų būrelis prisidėjo prie kilnaus tikslo.  Aukojo pinigus Lazdijų Šv. Onos bažnyčios atnaujinimui bei bendruomenių namų „Židinys“ vaikams. Šventėje taip pat dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.  

Penktadienį, gruodžio 7 d., Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje prasidėjo stebuklingų žiemos švenčių laukimas. Šventės „Pasaulio nykštukų pasaka miesto princesei" metu pačiomis nuostabiausiomis spalvomis nušvito pagrindinė Lazdijų rajono savivaldybės eglutė. Tradiciškai miesto puošmena buvo įžiebta kartu su savivaldybės meru Artūru Margeliu.

Artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga  įstaigos, bendruomenės, įmonės ir organizacijos buvo pakviestos dalyvauti Kalėdinių dekoracijų parodoje, kuri iki pat Trijų karalių vyks Nepriklausomybės aikštėje. Džiaugiamės ir dėkojame visiems, prisidėjusiems prie Kalėdinės nuotaikos kūrimo mieste! 

Penktadienį  Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje buvo ypatinga diena. Mokykloje duris atvėrė atnaujinta sporto salė. Nuveiktais darbais pasidžiaugti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis,  savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, skyriaus specialistai ir kiti garbūs svečiai.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9