Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Po saulėtos, nuotykių kupinos vasaros į mokyklas kasmet sugrįžta pailsėję, bet išsiblaškę moksleiviai. Siekdami atkreipti vairuotojų dėmesį, Lazdijų rajono savivaldybė kartu su didžiausia šalies draudimo bendrove „Lietuvos draudimas”, visą rugsėjo mėnesį vykdė akciją „Apsaugok mane“, kurios tikslas – šalies vairuotojus skatinti kelyje būti itin atidžiais ir skirti ypatingą dėmesį jauniausiems eismo dalyviams. Pirmąjį mokslo metų mėnesį, Lietuvos draudimas“ nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose draudimu buvo apdraudęs visus Lazdijų rajono savivaldybės moksleivius, kurių yra net 2064.

Vasariškai šiltą šeštadienio vakarą, į Kurdimakščiuose esančią  SUŠI IN SKY  sodybą rinkosi apylinkių gyventojai švęsti rudens derliaus šventės.  Šventėje dalyvavo ir  Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.    

Spalio 12 d. Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su projekto „Misija Sibiras“ dalyviais. Jauni, entuziastingi, drąsūs ir patriotiški jaunuoliai dalinosi patirtimi, nuveiktais darbais bei įspūdžiais su susirinkusiais Lazdijų krašto žmonėmis. Susitikime dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Spalio 12 d. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos, seniūnijų, VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“, Lazdijų sporto centro, VšĮ „Lazdijų socialinių paslaugų centras“ darbuotojai dalyvavo Lazdijų turizmo informaciniame centre vykusiuose mokymuose „Pagalbos teikimas staigios mirties ištiktam žmogui“. Jie skirti didinti apmokytų pagalbos teikėjų, sutinkančių padėti nelaimės atveju, skaičių savivaldybėse.

Rajono savivaldybės darbuotojai užvakar, spalio 10 –ąją,  atšventė savo profesinę šventę – Vietos savivaldos dieną.Ta proga po darbo dienos gausus būrys savivaldybės darbuotojų rinkosi Lazdijų kultūros centre. Į šventę, kaip ir jau ne vieneri metai iš eilės, buvo pakviesti visi savivaldybės darbuotojai – dirbantys savivaldybės administracijoje, taip pat seniūnijose. Šiemet nepamiršti ir ilgamečiai rajono savivaldybės tarybos nariai, kurie po Nepriklausomybės atkūrimo jau 8 kartus, nuo 1990 – ųjų, buvo renkami į rajono savivaldybės tarybą.

 1 2 3 4 5 6 7 8