Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Spalio 12 d. Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su projekto „Misija Sibiras“ dalyviais. Jauni, entuziastingi, drąsūs ir patriotiški jaunuoliai dalinosi patirtimi, nuveiktais darbais bei įspūdžiais su susirinkusiais Lazdijų krašto žmonėmis. Susitikime dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Spalio 12 d. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos, seniūnijų, VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“, Lazdijų sporto centro, VšĮ „Lazdijų socialinių paslaugų centras“ darbuotojai dalyvavo Lazdijų turizmo informaciniame centre vykusiuose mokymuose „Pagalbos teikimas staigios mirties ištiktam žmogui“. Jie skirti didinti apmokytų pagalbos teikėjų, sutinkančių padėti nelaimės atveju, skaičių savivaldybėse.

Rajono savivaldybės darbuotojai užvakar, spalio 10 –ąją,  atšventė savo profesinę šventę – Vietos savivaldos dieną.Ta proga po darbo dienos gausus būrys savivaldybės darbuotojų rinkosi Lazdijų kultūros centre. Į šventę, kaip ir jau ne vieneri metai iš eilės, buvo pakviesti visi savivaldybės darbuotojai – dirbantys savivaldybės administracijoje, taip pat seniūnijose. Šiemet nepamiršti ir ilgamečiai rajono savivaldybės tarybos nariai, kurie po Nepriklausomybės atkūrimo jau 8 kartus, nuo 1990 – ųjų, buvo renkami į rajono savivaldybės tarybą.

Siekdama  stiprinti savo krašto kultūrinį identitetą bei ieškodama galimybių ir priemonių didinti  kultūros darbuotojų darbo užmokestį, Lazdijų rajono savivaldybė prisijungė prie Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos inicijuoto memorandumo. Šiuo rašytiniu susitarimu  siekiama bendromis pastangomis didinti savivaldybės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus, panaikinant atotrūkį nuo švietimo darbuotojų atlyginimų per 2019-2021 metus.

Lazdijų rajono savivaldybė padeda gyventojams įsitraukti į darbo rinką ir  jau ne pirmus metus įgyvendina Užimtumo didinimo programą,  kurios tikslas yra stiprinti darbo įgūdžius, siekiant suteikti galimybę bedarbiams laikinai įsidarbinti, užsidirbti pragyvenimui būtinų lėšų, atstatyti turimus darbo įgūdžius, kelti motyvaciją dirbti ir sėkmingai integruotis į darbo rinką, mažinti socialinę-konkurencinę atskirtį, teikti socialinę naudą vietos bendruomenei.

 1 2 3 4 5 6 7 8