Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Vasario 5 d. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis su savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus vedėju Vidmantu Pilviniu bei partneriais iš Lenkijos – Seinų burmistru Arkadiušu Novalskiu (Arkadiusz Nowalski) ir Rafaeliu Peška (Rafael Peszka)  išvyko į Briuselį. Čia vyko svarbūs susitikimai Lietuvos ambasadoje bei Europos Parlamente,  kur buvo pristatoma Lietuvos-Lenkijos pasienio funkcinės zonos idėja.

Vasario 5 d. Veisiejuose buvo atidarytas atnaujintas Lietuvos pašto skyrius. Jau nuo šios dienos skyrius veiks naujose patalpose ir visų gyventojų lauks adresu: Santarvės gatvė 3, Veisiejai. Pasveikinti įkurtuvių proga Lietuvos pašto vadovų ir darbuotojų atvyko Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka ir Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas.

Mokslo pažanga ir globalizacijos procesai kelia naujus uždavinius ugdymo turiniui ir jo įgyvendinimui. Jau pastebima tendencija, kad šiuolaikiniai vaikai skaitmeninėmis technologijomis naudotis pradeda anksčiau negu pieštukais. Siekiant visapusės ugdymo pažangos, užtikrinant ugdymo kokybę ir skiriant tinkamą dėmesį vaiko ugdymui, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru inicijavo projektą „Bendrojo ugdymo ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme“. Iš visų paraiškas pateikusių Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų, dalyvauti projekte galimybė suteikta 100 įstaigų. Vos 5 mokymosi įstaigos yra iš Alytaus apskrities, o viena jų – Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija.

Penktadienį Veisiejų regioniniame parke vyko antrasis vakaras iš renginių ciklo „Veisiejai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė“. Šį vakarą buvo pristatyta Gražinos Vitartaitės tapybos darbų paroda.  Renginyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Praėjusią savaitę su Lazdijų rajono savivaldybės meru susitiko rašytoja  Irena Monika Poviliūnienė neseniai išleidusi svarią knygą Lazdijų kraštui – „Kaimo medicinos istorijos taku“ Seinų (Lazdijų) apskritis, Lazdijų ir Veisiejų rajonai.  Ji šią knygą įteikė merui A. Margeliui ir padėkojo už skirtą paramą, kuri buvo reikalinga knygos leidimui.

 1 2 3 4 5 6 7 8