Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai, bei švietimo įstaigų atstovai dalyvauja kvalifikacijos tobulinimo programos projekte „Lyderių laikas 3“. Gegužės 13-19 dienomis  kvalifikacijos tobulinimo programos projekto „ Įvairūs mokyklų ir savivaldybių bendradarbiavimo modeliai mokinių mokymosi pažangos užtikrinimo srityje“ delegacija  lankysis Suomijos ir Estijos miestų mokyklose ir darželiuose, dalinsis patirtimi su šalių švietimo sistemos atstovais.

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra įrengta virš 30 konteinerių aikštelių viešose vietose šalia paplūdimių, turistų lankytinų vietų, parkų ir kitose vietose. Šios aikštelės yra skirtos Lazdijų rajono gyventojams, neturintiems individualių konteinerių bei rajono svečiams, turistams, pravažiuojantiems, kad jie turėtų galimybę išmesti jose kelionių metu susidarančias atliekas ir neterštų mūsų rajono miškų, pakelių, ežerų ir upių pakrančių, miesto žaliųjų zonų bei lankytinų vietų teritorijų.

Gegužės 15 d. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino Alytaus greitosios medicinos pagalbos stoties  padalinio Lazdijuose slaugos specialistę Dalią Kirtiklienę, kuri  pirmąją medicininę pagalbą žmonėms teikia jau  40 metų. Rajono vadovas Daliai palinkėjo sveikatos ir energijos šiame sunkiame, bet prasmingame darbe. Meras A. Margelis jubiliejų mininčiai greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai įteikė padėką už ilgametį profesionalų ir nuoširdų darbą, dėmesį bei pastangas rūpinantis žmonių sveikata.

Gegužės 12 d. paminėtos vieno didžiausių Lietuvoje  Kalniškės mūšio 73-osios metinės. Šių istoriškai svarbių įvykių minėjimo renginiai prasidėjo Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje. Čia  iškilmingai pakeltos vėliavos, kurios buvo palydėtos salvėmis už Lietuvą,  laisvę ir  už žuvusius už Lietuvos laisvę. Lazdijų rajono meras kartu su Adolfo Ramanausko-Vanago dukra Auksute Ramanauskaite-Skokauskiene prie Nepriklausomybei  ir Adolfui Ramanauskui-Vanagui skirtų paminklų padėjo gėlių. Iš Nepriklausomybės aikštės į Kalniškės mūšio vietą išlydėti dviratininkai ir bėgikai.  

Gegužės 8 d., Europos dienos minėjimo išvakarėse, Lazdijuose viešėjo Europos Parlamento narė Laima Andrikienė kartu su ten dirbančiais padėjėjais. Svečiai pirmiausia susitiko su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu ir savivaldybės administracijos direktoriumi Gintautu Salatka,  vėliau aplankė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją ir trečios klasės gimnazistams vedė Europos pamoką.

 1 2 3 4 5