Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lapkričio 9-11 dienomis Lazdijų rajono savivaldybėje, Kapčiamiestyje esančioje kaimo turizmo sodyboje „Nieda“ vyko vaikų stovykla „Išmokime linksmintis be alkoholio“. Varnėnų kaimo bendruomenės ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos organizuotoje stovykloje prasmingai laiką praleidusius mažuosius pasveikinti buvo atvykęs administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Stankevičius.

Lapkričio 10 dienos vakarą Vidzgailų bendruomenės salėje susibūrė beveik visi kaimo gyventojai. Pailsėti nuo rudens darbų, atsikvėpti nuo kasdienės rutinos ir pabūti drauge su kaimynais, draugais ar pažįstamais skubėjo tiek jaunas, tiek senas. Susitikti su Vidzgailų kaimo gyventojais atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Lapkričio 10 diena Lazdijuose buvo ypatinga net keliolikai jaunavedžių porų. Šią dieną tradiciškai buvo paminėtos jubiliejinės vestuvių sukaktys, o šventinį renginį organizavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius. Neblėstančios meilės, supratimo, artumo ir tvirtos šeimos pavyzdys kiekvienam galėtų būti į Lazdijų rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos salę sugužėjusios poros, kurios kartu santuokoje išgyveno nuo 5 iki net 70 metų. Jubiliatus pasveikinti atvyko šeimos nariai, artimieji bei Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Lapkričio 9 d. Lazdijų rajono savivaldybę aplankė svečiai iš Jonavos. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 8a klasės mokiniai ir jų auklėtoja Audronė Pileckienė su Jonavos Justino Vareikio progimnazijos 8a klasės mokiniais ir jų auklėtoja Loreta Kazlauskiene susitinka nebe pirmą kartą ir bendradarbiauja vykdydami projektą ,,Semiuosi patirties iš kolegų. Partizano Adolfo Ramanausko –Vanago pėdsakais“. Su svečiais susitiko Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka, direktoriaus pavaduotojas Jonas Stankevičius ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su Seirijų seniūnijos bei savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovais Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio kvietimu dalyvavo Lietuvos Respublikos Vyriausybė rūmuose vykusiuose Nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ antrojo etapo nugalėtojų apdovanojimuose.  Seirijų seniūnija juose apdovanota kaip  nominantė „Už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui“.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10