Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės vadovai dažnai sulaukia klausimų iš UAB „Dzūkų žinios“ redakcijos aktualiomis gyventojams temomis. Merė A. Miškinienė – ne išimtis. Atsakymai į klausimus parengiami ir išsiunčiami kuo skubiau, laikantis teisės aktų numatytų terminų. Vis dėlto pastebima, kad rajono vadovams atsakius į klausimus, straipsniuose publikuojama informacija ne visada tiksli ar nepilna. Pasitaikė atvejis, kad pagal pateiktą atsakymą buvo keičiamas klausimas. Ateityje savivaldybės vadovai bei administracija tikisi konstruktyvaus ir profesionalaus abipusio bendradarbiavimo.

Vakar, t. y. spalio 8 d., UAB „Dzūkų žinios“ redakcija el. paštu klausė merės apie administracijos direktorei Ilonai Šaparauskienei jubiliejaus proga už gerą darbą ir pasiektus rezultatus paskirtą vienkartinį vieno vidutinio atlyginimo dydžio priedą. Klausė – merė atsakė. UAB „Dzūkų žinios“ redakcijos klausimais ir merės atsakymais dalijamės ir su Jumis.

Lazdijuose nuo spalio 3 dienos (ketvirtadienio) oficialiai pradedamas šildymo sezonas Lazdijų rajone esančiuose vaikų darželiuose, mokyklose bei sveikatos priežiūros įstaigose. Kitiems šilumos vartotojams šildymas bus įjungtas spalio 4 dieną (penktadienį).

 1 2 3 4 5 6 7 8 9