Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės seniūnaitijų seniūnaičių keturių metų kadencija baigiasi, todėl netrukus įvyks nauji rinkimai, po kurių darbą pradės net 60 seniūnaičių. Prašome siūlyti kandidatus seniūnaičio pareigoms užimti ir kviečiame aktyviai dalyvauti jų rinkimuose.

Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi UAB „Lazdijų autobusų parkas“ akcininkas Valius Micevičius ir direktorius Ramūnas Masiulionis. Susitikime su savivaldybės vadovais buvo aptartos susisiekimo problemos. Dažniausios – maršrutų trūkumas ir nepatogus laikas bei neturėjimas galimybės į autobusą įlipti, iš jo išlipti miesto centre.

Lazdijų rajono savivaldybė vykdo apklausą, kurią atlikus tikimasi sužinoti kuris Lazdijų rajono kelias (kelio atkarpa) prasčiausios būklės ir kokie sprendimai, gyventojų nuomone, galėtų tai pakeisti.

Šiandien į Lazdijus su pažintiniu-praktiniu vizitu atvyko Ignalinos rajono savivaldybės administracijos atstovai. Jų viešnagės tikslas – pasisemti gerosios patirties ir aptarti, kaip Lazdijų rajono savivaldybėje įgyvendinami projektai, skirti turizmo trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtrai. Svečiai iš Ignalinos susitiko su Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoju Sauliumi Petrausku, Investicijų skyriaus specialistais bei Lazdijų TIC direktoriumi Mantu Sabaliausku.

Vakar susitikime su Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento patarėja Nida Cibulskiene ir Lazdijų klientų aptarnavimo skyriaus vedėja Renata Jančiauskiene buvo kalbama apie bedarbystės problemą Lazdijuose. Aptartos įsidarbinimo galimybės ir įsidarbinimui kliudančios priežastys: susisiekimas su potencialiomis darbovietėmis, vaikų užimtumas ir neįgaliųjų slaugymas. Įvardintos ir kitos problemos.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9