Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien Veisiejuose buvo apdovanoti Žemės ūkio ministerijos inicijuoto konkurso „Krašto auksas“ Alytaus apskrities nugalėtojai. Daugiausiai, net keturi, apdovanojimai atiteko Lazdijų krašte įsikūrusioms įstaigoms ir įmonėms. Sveikinimo žodį tarė rajono merė Ausma Miškinienė ir Veisiejų seniūnas Zenonas Sabaliauskas.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos ir Kučiūnų mokyklose verslą kuriantys moksleiviai praėjusią savaitę dalyvavo 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“, kurioje vyko „Lietuvos Junior Achievement“ regioninė Vilniaus jaunųjų bendrovių mugė. Jie savo vietą parodoje rado tarp 200 jaunųjų verslininkų, kurie visuomenei pristato savo pagamintą produkciją ir ja prekiauja.

Jau dvyliktąjį kartą rajono savivaldybė kviečia gyventojus – suaugusiuosius ir moksleivius – rašyti Nacionalinį diktantą 2020, kurį organizuoja VšĮ Pilietinės minties institutas. Mūsų rajone Nacionalinio diktanto rašymas kasmet sulaukia didelio populiarumo ir jau turi savo tradicijas bei nuolatinių dalyvių ratą.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13