Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Nuo pat pirmųjų Nepriklausomybės metų Lietuva mini Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Tai ne tik žurnalistų, gimtosios mūsų kalbos mokytojų, bibliotekininkų ir kitų, su kalba ir spauda susijusių profesijų žmonių, profesinė šventė. Tai – ir visai Lietuvai svarbi diena, nes kalba visais amžiais yra buvo ir bus pagrindinė mus tarpusavyje siejanti grandis.

Gegužės 7 d. istorijos paveldo konferencijoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui buvo įteikta LR Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus padėka už nuolatinę paramą Seinų ir Punsko krašte gyvenantiems lietuviams.

Gegužės 4-ąją visoje Lietuvoje buvo minima Šv. Florijono – Gaisrų sergėtojo diena. Pagrindinis šventinis renginys vyko sostinėje, prasidėjęs šv. Mišiomis Vilniaus arkikatedroje bazilikoje. Vėliau Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos vyko iškilmingas ugniagesių gelbėtojų profesinės šventės minėjimas. Jo metu priešgaisrinės apsaugos pareigūnams ir darbuotojams bei savivaldybių vadovams buvo įteikti garbingi apdovanojimai. Tarp apdovanotųjų – Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

  

 

Gerbiami priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai!

 

Sveikinu Jus profesinės šventės – Šv. Florijono dienos – proga.

Nuoširdžiai dėkoju Jums už atsakingą ir sutelktą darbą siekiant užkirsti kelią nelaimėms bei profesionalumą pavojaus akivaizdoje. Jūsų kasdieninė  drąsa ir pasiaukojimas  gelbstint  žmonių gyvybes ir turtą, leidžia mums jaustis saugiai.

Linkiu, kad Jums nepristigtų ryžto bei pasišventimo, žengiant kupinu pavojų, tačiau

kilniu  ir  prasmingu keliu.

Sveikatos ir ištvermės Jums ir Jūsų artimiesiems!

  

      Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis

Balandžio 28 dieną Lazdijų hipodrome vyko Pirmosios vagos šventė ir pavasarinis jomarkas. Ši šventė jau aštuonioliktą kartą sukvietė senųjų žemdirbiškųjų tradicijų mylėtojus ir puoselėtojus. Arti lietuviai žemdirbiai pradėdavo ne bet kada, o tam tikru laiku, todėl ir artojų varžytuvės kasmet vyksta būtinai sulaukus Jurginių. Juk ne veltui sakoma, kad šv. Jurgis atrakina žemę.

 1 2 3 4 5