Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Į istoriją palydėjome 2019-uosius, užvertėme paskutinį jų lapą, kuriame susumuoti svarbiausi  savivaldybės darbai. Svarbiausiais juos vadiname todėl, kad jie buvo nuveikti Lazdijų rajono žmonių labui: kai kuriems iš esmės pakeitė gyvenimo kokybę, kiti rezultatais džiaugsis artimiausioje ateityje. Jaučiame pareigą pasidalinti šia informacija su Jumis, rajono gyventojai, nes būtent Jūs, turėdami viltį, kad galima gyventi ir dirbti skaidriai, taupiai, efektyviai, patikėjote mums vadovauti rajonui ateinančius ketverius metus. Štai tie darbai, už kuriuos praėjusiais metais jau sulaukėme ne vieno Jūsų AČIŪ:

Skelbiamas kvietimas teikti paramos paraiškas pagal 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2020 m. sausio 7 d. įsakymu Nr. 3D-7 ,,Dėl 2020 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“.

Kviečiame Lazdijų rajono bitininkus ir besidominčius bitininkyste į mokymus,,Bitininkavimas 21 amžiuje pakitusiom ekologinėm sąlygom“ sausio 25 d. Lazdijuose. Lektorius - docentas mokslų daktaras Algirdas Amšiejus - charizmatiškas bitininkas profesionalas. Dalyvių skaičius ribotas.Lazdijų rajono savivaldybės administracija


Siūlo darbą Kaimo ir žemės ūkio plėtros skyriaus vedėjui

Veiklos sritis:

– žemės ūkio koordinavimas ir plėtra, savivaldybės politikos žemės ūkio ir melioracijos srityse formavimas ir įgyvendinimas, valstybės deleguotų funkcijų vykdymo užtikrinimas

Reikalavimai:

– turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą

– turėti ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį žemės ūkio srityje

Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS) iki 2020 m. sausio 22 d.

 

Sausio 7-ąją, Šv. Kalėdas švenčia pasaulio krikščionys, metus skaičiuojantys pagal senąjį Julijaus kalendorių – stačiatikiai ir sentikiai.

Nuoširdžiai sveikiname su Jūsų švente! Šiandien Lazdijų miesto eglutė šviečia Jums ir Jūsų artimiesiems!

 1 2 3 4 5 6 7