Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas  Vytuolis Valūnas džiaugėsi, kad konkurse dalyvavę pretendentai į Šeštokų mokyklos direktoriaus pareigas buvo gerai išmanantys savo darbą ir  labai puikiai pasiruošę.  Pristatydamas naująją  mokyklos direktorę teigė, jog Šeštokų mokykloje yra sudarytos geros sąlygos vaikams ir mokytojams. V. Valūnas direktorei linkėjo pelnyti darbuotojų pasitikėjimą, būti supratinga, įtraukti mokyklą į aktyvų bendradarbiavimą su  Šeštokų miestelio seniūnijos ir miestelio bendruomene,  taip pat linkėjo puikių ir prasmingų darbų ugdant Šeštokų miestelio vaikus. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas V. Valūnas direktorei įteikė Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nutarimo, patvirtinančio paskyrimą į naujas pareigas, nuorašą, mokyklos antspaudą bei raktus nuo mokyklos vadovo kabineto.   

Minint Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio (LLKS) tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos signataro, LLKS gynybos pajėgų vado, brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago 60-ąsias žūties metines, devyni Lazdijų krašte gyvenantys ir (ar) dirbantys asmenys inicijavo pilietinę akciją, kurios metu už Lazdijų krašto žmonių surinktas privačias lėšas buvo pastatyti trys vėliavų stiebai Lazdijų Adolfo Ramanausko-Vanago aikštėje ir iškeltos Lietuvos valstybės vėliava, Lietuvos valstybės istorinė vėliava bei Lazdijų rajono savivaldybės vėliava.

Gruodžio 29 dieną atnaujintuose Mikniškių kaimo bendruomenės namuose vyko tarpušvenčio vakaras.  Pasveikinti šios bendruomenės narių praėjusių šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi matydamas taip gausiai susirinkusius Mikniškių kaimo bendruomenė narius ir svečius, linkėjo visiems sveikatos, stiprybės ir gražios bendrystės.

Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio iniciatyva jau ne vienerius metus puoselėjama tradicija rajono savivaldybės darbuotojams palydėti metus apsilankant kultūriniame renginyje. Gruodžio 28 d. neseniai po modernios renovacijos duris atvėrusiame Lazdijų kultūros centre buvo surengti net du žinomos Lietuvos muzikos grupės „Vairas“ ir atlikėjos Ingos Valinskienės koncertai.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis gavo Visuomeninės tarybos prie Lietuvos Respublikos Seimo laisvės kovų komisijos raštą, kuriame informuojama apie šios komisijos posėdyje pririmta sprendimą kreiptis į visų rajonų savivaldybių merus su prašymu iki Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo išsiaiškinti visus okupacijos metais pastatytus sovietinės ideologijos paminklus ir juos pašalinti iš viešųjų erdvių.

 1 2 3 4 5 6 7