Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės administracija parengė Lazdijų rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto projektą ir, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos biudžeto sandaros įstatymu ir Vietos savivaldos įstatymu, teikia svarstymui Lazdijų rajono visuomenei.
Kviečiame susipažinti su pateiktu biudžeto projektu ir iki šių metų vasario 7 dienos pateikti pastabas ir pasiūlymus Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriui raštu.
Išsamesnės informacijos apie Lazdijų rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto projektą galite teirautis Finansų skyriaus vedėjos Šarūnės Dumbliauskienės telefonu 8 318 66 123

LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS 2017 METŲ BIUDŽETO PAJAMOS

LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS 2017 METŲ BIUDŽETO IŠLAIDOS

 

Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos (SPT) darbuotojų darbo sąlygos pagerės netolimoje ateityje. Įgyvendinant projektą „Jungtiniai veiksmai priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo paslaugų kokybei gerinti“, numatoma įsigyti gaisrinį automobilį ir pastatyti naują pastatą Aštriosios Kirsnos ugniagesių komandai.

Nuo 2017 m. vasario 1 d. Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pradžia. Įsakymą „Dėl gripo epidemijos paskelbimo“, vadovaudamasis teisės aktais bei atsižvelgdamas į sveikatos specialistų rekomendacijas,  šį pirmadienį pasirašė Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus.

Sausio 27 - 29 dienomis Balstogėje (Lenkijos Respublika) vyko U-12 berniukų, gimusių 2005 metais, IV DOJLYDI CUP 2017 tarptautinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo dešimt komandų iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Lazdijų sporto centro komanda, treniruojama Ričardo Čepononio, triuškinamai įveikė visus savo grupės varžovus ir paskutinę turnyro dieną finalinėse varžybose dėl pirmosios vietos stojo į kovą su taip pat nė vieno pralaimėjimo nepatyrusia kitos grupės nugalėtoja „MKS Damrova Gornicza“.

Šį šeštadienį Alytaus sporto rūmuose vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2017 metų žiemos sporto žaidynės, skirtos Sporto metams paminėti. Jose Lazdijų rajono savivaldybei atstovavo keturios komandos: I ir II stalo teniso bei po vieną šachmatų ir šaškių. Geriausiai sekėsi stalo teniso I komandai, kuri kaip ir pernai nepaliko jokių šansų kitoms savivaldybėms ir tapo 2017 metų žiemos žaidynių stalo teniso čempionais. Komandos nariai Jonas Vigraitis, Tomas Urbonavičius ir Rūta Šemetaitė užtikrintai įveikė visus dalyvius iš 17 savivaldybių.

 1 2 3 4 5