Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
EnglishLazdijų rajono savivaldybės administracija


Siūlo darbą Vietinio ūkio skyriaus vyriausiajam inžinieriui-statybininkui

Veiklos sritis:

– savivaldybei priklausančių objektų pripažinimo tinkamais naudoti organizavimas;
– savivaldybės finansuojamų objektų techninės dokumentacijos tikrinimas;
– funkcijų, susijusių su savivaldybei priklausančių pastatų, statinių ir inžinerinių įrenginių priežiūra, statybos, remonto ir rekonstrukcijos organizavimu, statybų ir remonto technine priežiūra atlikimas;
– savivaldybės būsto ir savivaldybės socialinio būsto fondo pastatų bei butų remonto, būsto pritaikymo žmonėms su negalia statybos darbų organizavimas.

Reikalavimai:

–turėti aukštąjį universitetinį statybos inžinerijos studijų krypties išsilavinimą;
– turėti ne mažesnę kaip 1 metų profesinę patirtį statinių statybos srityje.

Privalumas:

– turėti kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę eiti statinio statybos vadovo pareigas.

Dokumentus – gyvenimo aprašymą ir išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją – siųsti el. paštu adele.sukackiene@lazdijai.lt iki 2020 m. sausio 31 d.

Lazdijų rajone 2019 metais gimė 136 naujagimiai, 37 rajono vaikai pernai gimė užsienyje. Kol kas negalime džiaugtis didėjančiu gimstamumu rajone, tačiau džiugina tai, kad užregistruoti net 32 tėvystės pripažinimai, naujagimiai dažniausiai gimsta šeimoje, mažėja vienišų mamų. Pagal lytį naujagimių skaičius 2019 metais buvo beveik vienodas: gimė 66 berniukai ir 68 mergaitės. Jauniausiai pernai gimdžiusiai motinai buvo 17 metų, jauniausiam tėvui – 19 metų. Vyriausiai mamai – 42 metai, vyriausiam tėčiui – 49 metai.

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą penkiems Lazdijų rajono įstaigų projektams.

Šių metų kovo 1 d. startuos projektas, kurio metu Veisiejų Sigito Gedos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijose bei Lazdijų mokykloje-darželyje ,,Vyturėlis“ bus įrengtos užsienio kalbų laboratorijos, robotikos kabinetai. Mokytojams vyks mokymai, mokiniams – susitikimai. Bus organizuojamos stovyklos.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija skyrė papildomą finansavimą projektui „Integrali pagalba į namus Lazdijų rajono savivaldybėje“. Šis projektas bus įgyvendinamas ne iki 2020 m. balandžio 30 d., kaip buvo numatyta anksčiau, bet iki 2021 m. gruodžio 31 d. Projekto įgyvendinimui numatyta papildomo finansavimo suma - 164 980 eurų.

 1 2 3 4 5 6 7 8