Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų Šv. Onos parapijos tikinčiuosius jau džiugina atnaujinta Lazdijų miesto bažnyčia. Daugiau kaip šimtmetį beveik neremontuotas bažnyčios fasadas dabar švyti savo baltumu, o atnaujinti ir didingai stūksantys jos bokštai iš toli žavi ir traukią ne tik vietinių, bet ir miestelio svečių dėmesį. Kurį laiką pastato grožį slėpę pastoliai jau nuimti, o pirmąjį šių metų advento sekmadienį buvo padėkota visiems geros valios žmonėms, kurie prisidėjo prie bažnyčios remonto.

Gruodžio 4 d. Lazdijų rajono viešojoje bibliotekoje vyko rašytojos Birutės Gadišauskienės trečiosios knygos „Širdies daina“ sutiktuvės. Knygos autorę atvyko pasveikinti Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Šį pavasarį Lazdijų kapinėse prasidėjo pirmasis skaitmenizavimo etapas. Konkursą laimėjusios UAB „Hnit-Baltic“ įmonės atstovai pavasarį susitikę su Lazdijų rajono savivaldybės Architektūros ir aplinkosaugos skyriaus vyr. specialiste Renata Muliuolienė ir Lazdijų miesto seniūne Vaida Gazdziauskiene, aptarė darbus.

Šv. Andriejaus dieną Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų moksleiviai su mokytojais rinkosi į viešosios bibliotekos salėje vykusias etninės kultūros varžytuves „Ritas Rėdos Ratas“ bei Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados I turą. Pasveikinti tradicinės kultūros puoselėtojų atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Jie džiaugėsi matydami gausų būrį vaikų ir jaunimo, kurie neabejingi savo gimtojo krašto kultūrai ir siekia pažinti senolių papročius, dėkojo mokytojoms, ugdančioms vaikų tautinę savimonę bei padedančioms išsaugoti jaunam žmogui savo tapatybę.

Jau trečius metus iš eilės Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacija (ŠCPA) kartu su aktyviais visuomenininkais organizuoja socialinę akciją „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ 2018. Prie šios akcijos antrą kartą prisideda ir Lazdijų rajono savivaldybė.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10