Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Siekdama  stiprinti savo krašto kultūrinį identitetą bei ieškodama galimybių ir priemonių didinti  kultūros darbuotojų darbo užmokestį, Lazdijų rajono savivaldybė prisijungė prie Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos inicijuoto memorandumo. Šiuo rašytiniu susitarimu  siekiama bendromis pastangomis didinti savivaldybės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus, panaikinant atotrūkį nuo švietimo darbuotojų atlyginimų per 2019-2021 metus.

Lazdijų rajono savivaldybė padeda gyventojams įsitraukti į darbo rinką ir  jau ne pirmus metus įgyvendina Užimtumo didinimo programą,  kurios tikslas yra stiprinti darbo įgūdžius, siekiant suteikti galimybę bedarbiams laikinai įsidarbinti, užsidirbti pragyvenimui būtinų lėšų, atstatyti turimus darbo įgūdžius, kelti motyvaciją dirbti ir sėkmingai integruotis į darbo rinką, mažinti socialinę-konkurencinę atskirtį, teikti socialinę naudą vietos bendruomenei.

Lazdijų ligoninėje viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Matulas, atstovaujantis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijai. Susitikimo su Lazdijų ligoninės kolektyvu pradžioje jis sakė, jog šiuo metu važinėja po Lietuvą pristatydamas numatomą ligoninių reformą. Į Lazdijus jis anksčiau, nei buvo numatęs savo darbo grafike, atvyko savo partijos kolegų kvietimu.

Spalio 8 d. Seinuose vyko baigiamoji konferencija pagal projektą „Socialinių, ekonominių, kultūrinių, švietimo ir turizmo ryšių stiprinimas Lenkijos–Lietuvos pasienio zonoje“; Tai paskutinis projekto renginys, kuriame buvo aptartos Lenkijos ir Lietuvos pasienio gyventojų socialinių, ekonominių, kultūrinių, švietimo ir turizmo ryšių kūrimo galimybės, tyrimo rezultatų apibendrinimas.

Šiais metais vyko jau 12-asis Konstitucijos egzaminas, kurio metu visi norintys Lietuvos piliečiai galėjo pasitikrinti Konstitucijos žinias. Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite organizuojamo Konstitucijos egzamino pirmasis etapas įvyko spalio 4 d. Jame dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės mokyklų mokiniai bei Lazdijų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

 1 2 3 4 5 6 7 8