Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Švietimo ir mokslo ministerijai patvirtinus Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas) pakeitimus, ankstinamas visų brandos egzaminų pasirinkimo laikas, ilginamas brandos darbo atlikimo laikas abiturientams, sudaroma galimybė brandos darbą rinktis III gimnazijos klasės mokiniams.

Teisingumo ministerija jau tryliktus metus organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Tūkstančius pilietiškų dalyvių kasmet pritraukiantį konkursą globoja Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Lazdijų rajono savivaldybės darbuotojai nuolat sulaukia skundų dėl neišvežamų atliekų. Kartais kyla problemų bendradarbiaujant su UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centru ar atliekų vežėju UAB „Ecoservice projektai“, tačiau ne visada kaltos minimos įmonės. Kartais patys gyventojai atliekas palieka tam neskirtose vietose.

Vakar Lazdijų rajono savivaldybės vadovai kvietė pietų rugsėjo 7 dieną Šilutėje vykusio vienuoliktojo tarptautinio Žuvienės virimo čempionato nugalėtojus – „Dzūkų jūros piratų“ komandą. Čempionato metu daugiau kaip pusšimtis komandų iš visos Lietuvos bei Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų šalių varžėsi dėl apdovanojimų, tačiau pagrindinis atkeliavo į Lazdijus.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11